Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban lett már...

A családotokban lett már valaki öngyilkos? Ha igen hogy viseltétek és hogy találtatok ra mi volt a reakciő meddig emlegettétek még stb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A nővérem próbált öngyilkos lenni egy szerelmi bánat miatt, minden gyógyszert beszedett, amit otthon talált, élet és halál között volt. A szüleim és én is nagyon nehezen tudtuk kezelni és feldolgozni, azóta nem beszélünk róla, ennek már tizenöt éve, szerencsére már boldog családi életet él.
2013. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lett. Akkoriban nagyon fájt mindenkinek, sokat beszéltünk róla, elsősorban a miérteket találgattuk. Azóta nem beszél róla senki, mindenkinek egy fájó pont maradt az életében.


Szerencsére nem mi találtunk rá, rendőrség kereste, ők is találták meg. Nem éppen a legjobb módszert találta ki erre, de legalább nekünk nem kellett így látnunk. Mivel elég egyedi az eset és a módszer is, ezért nem szeretném megosztani pontosan a történteket, nem szeretném, hogy valaki rám ismerjen.

2013. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem először a bátyám akart öngyilkosságot elkövetni magán,de kimosták a gyomrát és életben maradt.A volt barátnője talált rá és csöngetett át éjjel hozzánk,hogy elvitte a tesómat a mentő.Én és a bátyám elég rossz viszonyban voltunk,de utána közelebb kerültünk egymáshoz.Ő a szakítás miatt lett öngyilkos,és én mikor bementem hozzá a kórházba akkor nekem mindent elmondott,a szüleinknek nem akart beszélni róla,ők meg tiszteletben tartották a döntését.Mi akkor utána elkezdtünk együtt szórakozni járni,együtt mentünk nyaralni.Olyan kis barátnő pótló voltam neki,de amint lett neki nője ismét,én már nem voltam érdekes.Nem esett jól,és meg is mondtam neki.Sajnos a mai napig csak akkor jelentkezik,ha bajban van,de én már nem reagálok rá,mert elegem lett az támasztékszerepemből.A másik pedig a hugom volt,aki szintén a szakítás miatt akarta eldobni az életét.Én találtam rá,mert előbb mentem pont haza.Borzalmas látvány fogadott,a hugom éppen támolygott össze-vissza a lakásban.Tiszt kék volt a szája és fehér hab csorgott ki belőle.Hívtam azonnal a mentőt,és a legjobb barátnőjét.Langyos sós vizet kellett itatnunk vele a mentős mondta,hogy hányja ki a gyógyszert.majdnem 100 db-ot nyelt le.Könyörgött,hogy ne áruljam el a szüleinknek,de erre képtelen voltam.Őket is felhívtam,és rögtön siettek be a kórházba ahová szállították a hugomat.Nem emlékszem meddig emlegettük az esetet,de egy pár hétig téma volt ez.Anyámék el is küldték a hugomat pszichológushoz,mondjuk kötelező is volt ha jól emlékszem.
2013. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Részletekről nem írnék, és ugyan hihetetlen, de valahogy megértettem a tettét, így nem hagyott bennem mély nyomokat. Nem szoktunk beszélni róla.
2013. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
N már 2x megprobaltam de mivel az elsönel 11éves voltam és csak apám cukorgyogyszerebol volt egy level nem lett semmi bajom csak szedelegtem bar anyam furan reagalt mert azt mondta jajj kislanyom ugye nem is igaz mond mar hogy nm igaz mondtam nem igaz elmentem a templomba matkozni megmenekultem csak szedelegtem nem tudtam hanyni. Bár azota arra gondolok mivel akkor megakartam olni magam hogy az a level gyogyszer igy gybe lehet hogy emiatt lettem ilyen debil hogy alacsony vagyok meg minden. Aztan kb 22 evesen megint megcsinaltam akkor egy pasinal voltam es az osszs gyogyszeret beszedtem na attol nagyon rosszul lettem hanyta, lajultam korhazba kimostak a gyomrom. Ugyhogy a gyogyszer nem tul jo ezek a nyugtatok xart érnek. Idggyengenek szulettem ugy erzem mivel 11 evesen azert sirtam es akartam meghalni hogy nem nagy a mellem meg nincs radok mezeszem most se tudom miert olyan nagy okom nincs de meg akarnek halni felek a jovotol mi lesz ha egyedul maradok de lehet elfelejtenenek par het alatt.
2013. febr. 23. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Dédnagytatám földjeit elkobozták a kommunizmusban és még fenyegették hogy kényszermunkára viszik emiért kulák. 1960-ban, 56 évesen a vonat alá vetette magát. Éjszaka a rendőrség jelentkezett a feleségénél és az akkor 16 éves nagymamámnál. Az azonosítás után nagy fájdalom ült éveken keresztül a családon, dédnagymamám pont egy év múlva meghalt szívinfraktudban, 48 évesen. Nagymamám sosem tudta elfelejteni azt a fájdalmat, mindíg szoba hozta ha róla volt szó
2019. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!