Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kifogással ne adjam...

Milyen kifogással ne adjam oda a telefonomat?

Figyelt kérdés

Előfizetéses telefonom van,és a családban mindenki azt hiszi h azért van hogy ők ide-oda tudjanak telefonálni. Tesóm mindig mondja h jaj csak ezt a melóhelyet hadd hivjam fel,ha nem adom akkor jön a szemrehányás hogy most miattam nem lesz neki munkája mert nem tudta felhivni.

Anyám is ide-oda telefonálgat bankba meg stb... ahol tök sokéig váratják ketyeg a perc. ha nem adom oda akkor jön az h akkor viszik a házat mert nem tudott semmit beszélni a bankkal,vagy a vágrehajtóval stb...

Most én is munkanélküli vagyok,próbálok a havidíjon belül maradni h ne legyen sok a számlám,de ők mindig csak kéregetik. ha nem adom oda akkor meg bun paraszt vagyok,aki azt akarja h árverezzék a házat,meg ne legyen munkája a tesómnak.


nem hiszem el h nincs havi 1500Ft-juk h postán feltöltsék a telefonjukat ha kell vhova telefonálni tudjanak. tesom minden hónapban a családi pótlékból-van egy gyereke- feltölti a telefonját,és levonatja a t percet. De hát a munkahely hivással nem lehet várni péntekig amig ingyen van,meg a bankkal sem lehet szórakozni h majd csak akkor hivom ha ingyen lesz.

Most sem adtam oda a telefont mert már bőven túl léptem a havidíjamat és úgy néznek rám mint egy véres rongyra.


2013. febr. 21. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy mindenki telefonálhat rajta, aki kifizeti a hívása díját. Tehát add oda, telefonáljon rajta, de akkor adjon oda 2-300ft-ot, vagy amennyit lebeszél. Ez így teljesen korrekt. Ha ők nem adnak bele a te telefonszmládba, akkormilyen alapon várják el, hoy odaadd? Érdekes. Te sem a fáról akasztod le a pénzt.
2013. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

már mondtad nekik,hogy vehetnének egy telót közösen? már 1-2 ezerért is lehet kapni.

Magyarázd el nekik,hogy:neked nagyon sokban van az hogy ők is használják. vagy: szálljanak be ők is a te számládba.

2013. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekik is van telefonjuk,de anyám pl évente csak egyszer tölti,tesóm meg feltölti hogy a t-perceket hétvégente ledumálja. de hétvégén nem igen van munka adó akit lehet hivni,sztem.


mult hónapban is feladtam a telszámlám,és nem tudtam annyi pénzt adni anyámnak a munkanélküliből. Erre pofákat vágott és kérdezte h csak ennyi? Meg h ÉN minek telefonálok annyit.

2013. febr. 21. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Legyél feltöltős akkor :D én is volt h előfizus voltam, de nagyon megbántam, egy brtnőm is előfizes volt, de ő meg hatalmas számlát csinált mikor megszületett a babája, és a T-mobile végrehajtást rakott rá a telókártyájára....

vagy mondjad nekik h kikapcsoltattad az előfizetést

2013. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%
Mivel nem vet fel a pénz, teljesen rendben van, hogy kifizetteted velük a telefonálás árát. A telefon kiírja, hogy mennyi volt az utolsó hívás ideje, a körzetszámból tudod a percdíjat. Beszorzod és mondod neki az összeget. Ennyi.
2013. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem adod nekik oda és kész. Ennyit már nem tudsz kifizetni. Te is munkanélküli vagy, nincs elég pénzed. Szokjanak hozzá, hogy mindenki a saját telefonját használja. Vagy ha ennyire rákattantak, váltsanak ők is a te előfizetési csomagodra. Előttük kiszámoltatnám ki mennyit fizet, hogy belássák mennyire igazságtalanok. Ha valamit kifizetsz, akkor dobd ki az asztal közepére a számlát. Hagyd ott. Hátha ebből felfogják a helyzetedet.
2013. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs vezetékes telefon?
2013. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs vezetékes telefon és az előfizut sem tudom lemondani.
2013. febr. 21. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelentsd ki, hogy lemondtad, mert nem tudod fizetni.

Utána: oh bocs, az enyémen most nincs pénz.

2013. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!