Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám kisegített eddig, most...

Apám kisegített eddig, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
az ő ismerősénél dolgoztam korábban de az a hely megszűnt 29 éves vagyok,apám pedig más okok miatt nem tud tovább támogatni.Igazándiból semmim nincs,csak még anyi hogy egy kevés ideig kajával kihúzzam. másra nem számithatok. Mihez kezdjek? egész gyerekkorom óta, depresszióval kezeltek, hogy álljak a sarkamra, ha eddig védet környezetben se tudtam ? én 80e ftból nem tudok megélni..napok óta remegek, költöznöm is kell. Mihez kezdjek ? minden hasznos tanács jól jönne, nagyon köszönöm.
2013. febr. 20. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Sokat nem tudsz tenni.

- keresel egy új munkahelyet

- megpróbálsz végre az életben egyszer a saját lábadra állni.

- lejjebb adod az igényeidet (én 80 ezerből félre is tudtam tenni, főleg hogy közben a szüleim támogattak)

2013. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
keress munkahelyet, kezdetben ismerősnél húzd meg magad, majd albérlet.
2013. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pakolj össze, költözz el. Ott meg pakolj ki.

Aztán nézd meg, milyen másodállást tudsz vállalni, mit tudsz eladni, vagy egyszerűen válts munkahelyet.

Mi miben segítsünk?

2013. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő vagy?
2013. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
80 Eft-ból nagyon szűkösen, de valóban ki lehet jönni! Add lejjebb az igényeidet amíg nem lesz + jövedelmi forrásod!
2013. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nő vagyok, és köszönöm az eddigieket. amiben tudtok segíteni, hogy kicsit reálisabban lássam a világot. kibe bízhatok kiben nem? az erőviszonyok hogy alakulnak egy melóhelyen agol nincs hátszél? mire figyeljek hogy ne használjanak ki? sajnos képesítésem is olyan h nem sok hely közül válogathatok.mint irtam vannak lelki bajaim és nem árt ha felvértezem magam. NAGYON hálás vagyok minden segítő szóért.
2013. febr. 20. 12:53
 7/9 anonim válasza:
milyen területen dolgoztál eddig? családdal, rokonokkal leülni átbeszélni a helyzeted? a soraidat olvasva inkább kis önbizalom kellene hogy de igen meg tudod csinálni , van olyan ember a környezetedben akivel át tudod beszélni a dolgokat higgadtan és nem ilyen idegben hogy most mi lesz... ?
2013. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mindegy hogy hova mész dolgozni, legyél önmagad , próbálj barátkozni de ne "akaszkodj" rá senkire . :)
2013. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rokonokkal, barátokkal beszélj. Sokat számít, ha tudod hogy baj esetén van hova fordulnod.

Átérzem, én pont ebben a helyzetben vagyok. Baráti kölcsönre számíthatok, ez például nagyon megnyugtat. Illetve van némi félretett pénzem, de ha nem muszáj, inkább nem nyúlok hozzá.


A jövőben mindenképp próbálj meg félretenni. Mindegy, mennyi a fizetésed, legalább a 10%-át tedd el. Így ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz, az is egy plusz biztonságérzetet ad.

2013. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!