Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellaposodhat egy kapcsolat...

Ellaposodhat egy kapcsolat attól, ha mindig csak otthon ülünk?

Figyelt kérdés
főzünk, filmezünk, de nem mozdulunk ki..általában nincs időnk nagyobb dolgokra, csak pár óránk. Milyen tippjeitek vannak? Milyen olyan programok vannak, amik 3-4 óráig tartanak és mozgalmassá tesznek egy kapcsolatot? Bizonyos keretünk is van rá, nyilván nem minden nap étterembe menjünk, de pár ezer forint belefér
2013. febr. 17. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
múzeum, színház, valamilyen közös sport, kiállítás, rokon vagy barátlátogatás, séta, cukrászda, társas, kisállattartás,
2013. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ellaposodhat igen :(
2013. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ráértek otthon ülni majd 90 évesen! Egyébként nálunk is ugyanez van. Viszont kevés a pénz is. Akármit akármikor mondtam, a párom mindig talált valami kifogást. Most túl hideg van, most túl meleg, most ez, most az. Majd lett egy kutyánk, és így eleinte csak kisebb-rövidebb sétákra, meg kerti játékokra, majd egyre több közös programra kapható volt a párom. A lényeg, hogy ne kényszerből legyen az a közös program. Pl. uszoda, biciklizés, kiállítások (van több ingyenes vagy olcsó illetve szabad téri is)
2013. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

A szörnyű igazság az, hogy igen.

Meg tudom erősíteni én is, ellaposodhat. Egyszerűen ráunhattok egymásra, ha sokat vagytok együtt és megszokott dolgokat csináltok (ahogy soroltad, főzés filmezés, ilyen a házasság is, de ott van ami összekösse az embert úgymond) aminek a következménye lehet, hogy az egyik fél más társaságát fogja keresni.

Kimozdulásnak már csak az is jó, ha összefuttok az ismerőseitekkel, vagy el-el nyaltok 1-1 fagyit, esetleg kissebb kirándulás a szomszédos város valamely látványosságához.

2013. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ellaposodhat.
2013. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biozny el, én is ettől félek, mert már kezdem is kicsit érezni. Hazajövünk melóból, én netezek, ő játszik, talán megnézünk egy filmet aztán kész. Sajnos barátaink nem nagyon vannak, csak más városban vagy külföldön, velük csak ritkán tudunk találkozni. Viszonylag sokat járunk ki, mozi, vacsi, plázázás, de ígyis érezhető, hogy legtöbbet azért itthon gubbasztunk.
2013. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
anyum és élettársa közt ezért laposodott el a kapcsolat, már sehova se járnak
2013. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

kirándulás. kaja ugyanúgy kell mint otthon, egyedül az utazási költség dob rajta, de az pár ezresbe belefér. akár minden hétvégén lehet menni valami közeli helyre, ami megtetszik.


hétköznap séta, mozi, kiállítás.

2013. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár most épp elolvadt a hó,de meló után mozgásképp szánkózni,hógolyózni ki szoktunk menni (igen,30 évesen,gyerek nélkül)

Hétvégén túrázni vagy csak sétálni egy nagyot a közeli tóhoz,táskában kivisszük az ebédet,piknikezünk (otthon is ugyanazt megennénk,nem kerül semmivel többe mint otthon ülni)

Közeli városban termálfürdő,jót is tesz,el is lazít,havonta megyünk (belépő kibirható,kaját és innivalót viszünk)

Nagyszüleimhez megyünk le,csodaszép vidék,akkor 2-3 nap szabit is kiveszünk,hétvégével együtt 4-5 nap,nem egész nap velük vagyunk,elmegyünk felfeldezni a környéket.

Étterem drága,tény.De kávézóba egy forrócsokira beülni nem,sokkal másabb úgy beszélgetni mint otthon.

2013. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az én családomban ez miatt olyanok a kapcsolatok, hogy inkább nem írok semmit, szüleim meló után csak a tévé előtt ülnek, 7 végén egész nap, kapcsolat megromlott köztük, amikor gyerek voltam, sose jártunk sehová, most már egyedül, vagy barátokkal járok, mégha sétálni is, az is kikapcsolódás, jobb mint a film plusz nevű szennycsatornát nézni
2013. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!