Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Miért csinált...

Ez mi volt? Miért csinált ilyet az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit pár hónapja ismerek és sokszor szoktunk mostanában találkozni, nagyon rendes, kedvelem. Tegnap voltunk egy koncerten, (nem csak vele, többen). Mikor leszálltunk az éjszakai járatról és hazafelé sétáltunk ketten, hülyén hangzik, de teljesen "rámstartolt", simogatta a hajam, meg adott egy puszit a nyakamra (!) és látszott rajta,hogy totál zavarba jött.

Én le voltam sokkolva, hogy ez mi volt? Úgy értem..nekem sosem jutott eszembe ilyet csinálni, főleg nem egy csajjal. Nem szóltam semmit, de nem tudom mire vélni azóta se. Az egész szituáció nagyon furcsa volt, ahogy viselkedett, nem is ivott semmit ráadásul.

Ti rákérdeznétek erre, még ha kínos is?

22/N


2013. febr. 15. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet h félreértette a viselkedésedet....mindenesetre biztos h rákérdeznék, jobb az elején tisztázni. Lehet h lehettek barátok akkor is, ha ő amúgy a nők iránt vonzódik
2013. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnt fel semmi olyasmi, hogy ő kihez vonzódik, meg kihez nem..mármint nem is nagyon kérdeztem. Sajnálnám, ha emiatt félreértés lenne köztünk, mert örültem, hogy végre van egy normális lány, akivel tudok barátkozni, a régi legjobb barátnőm is ilyen volt, mielőtt kiköltözött külföldre és ezért hamar megtaláltuk a közös hangot..
2013. febr. 15. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is rákérdeznék, jobb tisztázni, ki mit szeretne a másiktól.
2013. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. pár hónapja ismered, lehet hogy ezt még nem tudtad róla hogy szeret ilyeneket csinálni

2. lehet hogy nála ez a menő hogy simogat, megpuszilgat, lehet így fejezi ki mennyire örül hogy a barátod lehet

3. nőkhöz vonzódik

2013. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 carlaa00 válasza:
Hát, azért ha velem a legjobb fiú barátom csinálná ezt, akkor is megrökönyödnék, nemhogy ha a legjobb barátnőm :/ szerintem beszéld meg vele, mert azért ez elég kellemetlen, bárki csinálja akire csak barátként nézel.
2013. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!