Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, és annyira...

16 éves vagyok, és annyira szükségem van az anyukámra, mint egy kisgyereknek. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem vele tölteni az idő, de sajnos szinte éjjel-nappal dolgozik. Mire hazaér a munkából, én már rég alszom. Nagyon bűntudatom van, mert miattam/miattunk gürcöl napi 10 órákat. :( Sokszor meglátogatom a munkahelyén is, és már az feldob, ha csak annyi időt töltök vele, amíg levisz a suliba kocsival 5 perc alatt. Ez is sajnos ritkán van... A suliban is gyakran hiányzik, úgy viselkedek, mint egy kisgyerek, aki az oviban várja, hogy mikor jön már az anyukája.

:(

16/L


2013. febr. 12. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
De jó ezt olvasni drága estenem:))Normális.Az én lányom is 16 és sokszor mellém kucorodik mint egy kisbaba szeretgessem:))
2013. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szereted, szerintem normális hogy hiányzik, főleg ha kevés időt töltötök együtt. Hétvégén nem tudsz vele lenni?

Esetleg még segíthetsz neki többet a házimunkákban, ha sokat dolgozik, biztos örül neki hogy szép rend várja otthon.

2013. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kancsal egy világ az ahol 16 éves lányoknak bűntudatuk van attól, hogy szükségük van az anyukájukra. (Sejtésem szerint sokkal többnek lenne szüksége rá, mint amennyi bevallja.)
2013. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez szép, érezd jól magad, ez lenne a normális mindenkinél
2013. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, amiatt van bűntudatom, hogy ennyit kell dolgoznia miattunk. És elírtam, nem 10 órát, hanem napi 16 órát dolgozik!! Ez borzasztó sok, folyton kimerült, és még itthon is tesz-vesz, pedig nem lenne rá szükség. Nagyon el vagyok keseredve, mert nem tudom, hogyan segíthetnék. Szörnyű, hogy ennyit kell dolgoznia.
2013. febr. 12. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy hiányzik,de sajnos ez egy ilyen világ.Annyit tudsz tenni,hogy otthon elvégzed azt amit anyukád szokott,így neki is könnyebb lesz.

Igaz én 10 évvel vagyok idősebb mint te,de nekem is gyakran hiányzik az anyukám,ha nagyon ideges vagyok pár szóval meg tud nyugtatni és szeretem ölelgetni is.Jó látni,hogy egy fiatal végre nem köpködi az anyukáját meg nem panaszkodik rá:)

2013. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok és szintén ilyen. Kevés időt tudunk együtt tölteni, de ha igen, akkor lazán lefekszek anyu mellé a kanapéra, hogy ne csak a kutyákat simogassa mindig, olykor engem is szeretgessen meg kicsit. Szeretek vele beszélgetni. Apuval kapcsolatban ugyanígy érzek.

Ha hónapokig nem vagyok itthon, akkor nagyon érzem a hiányukat, napi e-mail vagy skype kapcsolatban vagyunk és mindenről beszámolunk a másiknak. Ha valami nehézségbe ütközöm, vagy bizonytalan vagyok őket hívom először és kikérem a véleményüket, ez van. Ettől függetlenül én nem érzem magamat gyerekesnek és azt sem gondolom, hogy anyuci szoknyája alá lennék nőve. Egyszerűen csak imádom őket és ha szóba kerül a téma, akkor mindig melegség és hatalmas büszkeség önti el a szívemet, hogy ilyen családban, ilyen szülőkkel nőhettem fel. :)

2013. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!