Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem a többiek lapátolják...

Miért nem a többiek lapátolják el a havat, miért nekem kell?

Figyelt kérdés

Tegnap senki sem lapátolta el a havat, mert arra vártak, hogy majd én ellapátolom, mert szeretem csinálni.

Csakhogy szerdán műtöttek, szombaton jöhettem haza, felülni alig tudok, nemhogy havat lapátolni.

Egész nap ezt hallgatom, hogy egy lusta disznó vagyok, semmirekellő, stb.


Hozzáteszem, hogy anya nem dolgozik, apa meg éjjel 4-5 órát, amennyit akar. Ha meg annyira fáradt, akkor nem megy.


De miért nekem kellett volna?? Számomra egyértelmű volt, hogy majd ők megcsinálják, egész nap fekszek szinte.. De nem is szóltak, hogy mi van... :( És én vagyok a hibás már megint...


2013. febr. 11. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mire műtöttek?
2013. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, amit írtál, az alapján nem értem a család elvárását veled szemben.

Mivel műtöttek, megkérdezhetem?

2013. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt vedd úgy, mint a műtét utáni rehabilitációt.
2013. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Epeműtétem volt, de nem laparoszkópos, hanem felvágták a hasamat.
2013. febr. 11. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nekik a sebed és mondd el őket minden szemétnek, hogy egy műtött embert kényszerítenének fizikai munkára szégyelljék magukat de nagyon mélyen el. Lusta banda.
2013. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

R*hadjanak meg annyira mérges vagyok

Veszekedtek még velem, fogtam magam és kimentem, erre nem szétszakadt a sebem??? :@@


Rohadtul fáj, inkább feljöttem és nem kezdek el üvöltözni velük.. :@

2013. febr. 11. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Menj vissza a sürgősségire, varrják össze ismét, lássanak el, ne maradj éjszakára ellátatlanul. Kérj tőlük valami fájdalomcsillapítót is.
2013. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elfertőződhet! Hívd ki a mentőket, ne is kelj fel vele.

Majd amikor hordágyon visznek ki és kérdik esetleg mi történt a szemük előtt mondd meg a mentősöknek, hogy addig zaklattak míg havat nem lapátoltál!


De mindenféleképp hívj mentőt, nem szabad járkálj kiszakadt hassal!!! Remélem nem lesz bajod.

2013. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem szedték még ki a varratokat!

Kb 1,5 centinként van benne varrat, azok között szakadt fel

Leragasztottam, lefertőtlenítettem, nem fog elfertőződni

Csak fáj, örültem ma reggel már, hogy nem fáj annyira felkelni :S A kórházban csak a végső esetben keltem fel..

2013. febr. 11. 19:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem veszitek észre, hogy a 15 éves kis unatkozó fruska újabb kamukérdése? Annyira jellegzetes a stílusa.

Kérdező, te nagyon pihent vagy!

2013. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!