Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jön el a szakítás ideje?

Mikor jön el a szakítás ideje?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. Hétvégén eléggé összevesztünk, még nem is higgadtam le, úgyhogy dühből nem szeretnék szakítani. Honnan tudom, hogy ez valaminek vége?


Nem vagyunk már fiatalok, én 39/N vagyok és nem élünk együtt. Ő hazament a veszekedés után, azóta nem beszéltünk, úgy érzem mind a ketten elvetettük a sulykot.


2013. febr. 11. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
egy bocsánat kérés csodákra képes..
2013. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor határozottan úgy érzed, hogy nem ezzel az emberrel szeretnéd leélni az életedet, nem arra vágysz, hogy ő legyen a gyerekeid apja, öreg napjaid támasza.

Esetleg rájössz, hogy bár részedről teljesülnek ezek a feltételek, ő viszont egyáltalán nem így gondolja, csak kényelmes neki, hogy testi és lelki szükségletei kielégítésére bármikor rendelkezésére áll egy nő, de ugyanez a nő nem zavarog körülötte, mikor neki éppen nincs szüksége rá.

Három éve szeretitek egymást, de nem éltek együtt, miközben feltételezhetően ő is felnőtt, dolgozó ember. Esetleg valamelyikőtök nem független? Igazán semmi közöm hozzá, de nem érzed magad kicsit kihasználva?

2013. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Függetlenek vagyunk, nekem vannak gyerekeim, velük jól kijön, bár ez kettőnk között sok konfliktust generál. Ilyen volt a hétvégi is... Ezért egyenlőre nem is bánom, hogy nem költöztünk össze....


Most mégsem tudom, hogy mit kéne éreznem ha a szakítás végleges lenne?

2013. febr. 11. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"mit kéne éreznem..." Ha nem jön magától az érzés, akkor semmit sem _kellene_ érezned. Ha annyira nem fontos neked, hogy van, vagy nincs, sőt, örülsz, hogy nem lakik veletek, akkor miért vagy ebben a kapcsolatban? Hogy ne legyél egyedül? Tényleg megéri pazarolni egymás véges idejét? Nem hiszem. Ha két ember, aki szereti egymást, összeveszik, azonnal behasít a félelem, hogy nehogy elveszítsem, miért nem keres, miért nem beszéljük meg (sőt, optimális esetben, még ha össze is vesztek, azonnal békülni akarnak, mert féltik a másikat). Ez nálatok nincs meg. SZerintem max. kényelemből vagytok együtt, de nem szeretetből. Akit szeretek, azt akarom, hogy mellettem legyen, akkor is, ha épp veszekedtünk. Mert nélküle nem élet az élet. Szerintem nem is mondom tovább, tudod, mire gondolok. N28
2013. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!