Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nem kapok enni?

Most akkor nem kapok enni?

Figyelt kérdés

tegnap csúnyán összevesztem anyával és azóta nem szól hozzám, de hallom ahogy apának engem szid undorító szavakkal és a hugomat is ellenem fordította. hallom hogy most ebédelnek, nekem nem is szólt senki h mehetek enni vagy valami.

anya mindig kiközösít, és sosem akar velem kibékülni, mindig nekem kell.

most mit csináljak? éhes vagyok!!! nem ehetek?

vagy pofátlanság lenne valami kaját bemenekítenem a szobámba miután ők elmentek a konyhábol? (ha hagynak persze)

17/L



#jtjmt
2013. febr. 10. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
"Anya, bocsáss meg, ne haragudj! Segíthetek Neked az ebéd készítésében"? Egy puszit nyomtál volna az arcára, és meg is lett volna a kibékülés. Ennyi! Rengeteg összeveszésünk volt, és rengeteg békülésünk is. Nekem sem lett volna képem odaülni enni, ha nem szólt!
2013. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez azért nem ilyen egyszerű, hogy menjen enni és kész! Én is voltam már hasonló helyzetben és én inkább megvártam míg megebédelnek és mikor elcsendesült minden akkor mentem enni. Nem könnyű úgy leülni az asztalhoz a családoddal, hogy közben érzed mennyire nem akarják, hogy ott legyél...
2013. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

én inkább vennék magamnak kaját

ne alázkodj meg feleslegesen, ha nem akar adni belőle! Mi az, hogy ebédel az egész család, téged, meg nem hívnak az asztalhoz, nem is terítenek meg neked?! Legyen már egy kis önérzeted!!! Akármit csinálna a gyerekem, nem közösíteném ki ennyire, hogy hívom a családot ebédelni, de őt nem...

2013. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék, megvárnám amíg megebédelnek és csak aztán mennék ki kajálni. Ahogy a szüleimet ismerem, veszekedés esetén sose ők kezdték a békülést, bármeddig is vártam. Maximum úgy tettek, mintha semmi nem történt volna.

Egyébként, min vesztetek össze?

2013. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!