Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nem kapok enni?

Most akkor nem kapok enni?

Figyelt kérdés

tegnap csúnyán összevesztem anyával és azóta nem szól hozzám, de hallom ahogy apának engem szid undorító szavakkal és a hugomat is ellenem fordította. hallom hogy most ebédelnek, nekem nem is szólt senki h mehetek enni vagy valami.

anya mindig kiközösít, és sosem akar velem kibékülni, mindig nekem kell.

most mit csináljak? éhes vagyok!!! nem ehetek?

vagy pofátlanság lenne valami kaját bemenekítenem a szobámba miután ők elmentek a konyhábol? (ha hagynak persze)

17/L



#jtjmt
2013. febr. 10. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell szólni, hogy menjél enni? Nálatok csak enedélyre lehet ebédelni? Odamész és veszel magadnak kaját...
2013. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Min vesztetek össze? Ne haragudj de jót nevettem.. :D egyébként nem baj ha menekítesz magadnak kaját! Vigyél be..
2013. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodtan menj le és egyél. Attól, hogy nem szóltak, az ételtől eltiltani még nincs joguk.


Viszont azt gondold végig, hogy esetleg mit tettél rosszul a veszekedés folyamán - ha pl. csúnyán beszéltél annak ellenére is, ha igazad van, azért kérj bocsánatot. Ha nem tettél ilyesmit, akkor viszont ne alázd meg magad, és legyen az igenis édesanyád, aki belátja a hibáját.

2013. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem terítettek meg nekem onnan tudom :)

és anya mindig szolt h menjek enni...

2013. febr. 10. 13:48
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Segíthettél volna neki ebédet készíteni, akkor most nem lennél gondban! Közben ki is békültetek volna, és nyugodtan ehetnél velük Te is!
2013. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Vigyél oda egy tányért és egyél! Ennyi. Ha valami kifogásuk lenne hozzá, akkor mondd nekik, hogy éhes vagy.
2013. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Nagy gondnak tűnik ez most neked és szinte szégyelsz elvenni a kajából...! De menj és nyugodtan egyél. Akár, hogy összevesztek azért éhezni nem kell! ÉS ha eszel anyukád biztos nem fogja azt mondani, hogy azonnal ragd le és nem ehetsz...! Azért az durva lenne.
2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nehéz neki úgy segíteni h hozzám sem szól... de mindegy, ez már csak hab a tortán...
2013. febr. 10. 13:58
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Nyomorék vagy hogy nem tudsz gondoskodni magadról? nem terítettek meg... terítsd meg akkor magadnak... Jézusom ennyi észt 17 évesen...
2013. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Igazából egyáltalán nem tiltottak el a kajától, csak most mivel nem beszéltek, ezért nem szólt neked, de nyugodtan ehetnél te is, itt inkább az a probléma, hogy ilyenkor olyan gáz a helyzet,és ezért nem akarsz odamenni... Én megvárnám, amíg megebédelnek, és utána ennék egyedül.
2013. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!