Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lazas vagyok. Mt csinaljak?...

Lazas vagyok. Mt csinaljak? :/15/L

Figyelt kérdés
Mult het szombattol keddig folyamatosan fajt a fejem. Hetvegen itthon nem mertuk meg a lazam, de a koleszba sulibutan 38.5 volt. Igy hazajottem, de anya merges lett ram, es egesz nap takaritottam, meg segitettem neki. Es pentekig nem engedett sehova, mondvan, hogy aki beteg ne menjen el, meg elvette a gepet, stb. Azoval megbunyetett.regebben is volt mar ilyen, hogy hazajottrm es akkor us megbuntetett. Maegesz nap fajt a fejem, es most megmertem a lazam es 38°C. Megprobaltam kilopoznibegy lazcsillapitoert, de eszrevett. Azt mondjak apaval, hogy a fejfajas majd elmulik, csak alig iszom. De most sokat ittam, es a gyogyszer se viszi el. Es nem merek szolni anyanak, mert nem akrom, h megbuntessen.
2013. febr. 2. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mérje meg a lázad, ha nem hiszi el. Ha a saját szemével látja és érzi rajtad, hogy lázad van, csak észbe kap, hogy segítenie kellene a saját gyerekén.
2013. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A láz ne vicc, mond meg, hogy fogja meg a homlokod, utána vegyél hűtő fürdőt.

Szülj mert ha 40C° felett lázgörcsöt is kaphatsz, ne legyél hülye.

2013. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne szülj hanem szólj.
2013. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fejfájáscsillapítót kérj anyukádtól, ne lázcsillapítót. Pl egy Panalgorint. A lázad meg hadd maradjon, mert a suervezeted így védekezik valami vírus ellen.
2013. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugye ez a kérdés kamu, ilyen hülye anya nem lehet.

Mondjuk nálad is van némi gond...

Miért mentél haza? Miért nem orvoshoz mentél először?

Abban meg igaza van, hogy aki beteg, ne menjen sehova.

2013. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. Egyáltalán nem így van, a láznak megvan a maga jótékony hatása, lázgörcs meg nincs minden nap azért...
2013. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ott elmentem orvoshoz. Ha holnapra elmulik a laz szerintetek ne szoljak neki, csak menjek vissza?
2013. febr. 2. 23:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, h itthon szerintem tobb dolgot csinalok, mint a koleszba
2013. febr. 2. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Most majdnem mondtam egy "szépet", hogy egy szülő azért büntessen, mert a gyereke lázas. Mindenki megbolondult már? Milyen világ ez? Régen ilyen csak a vad fantáziákban volt, talán még ott se.


Te csajszi, sz@rd már le, hogy ki miért büntet. Te most beteg vagy, ennek megfelelően vegyél be az orruk előtt egy lázcsillapítót, feküdj be az ágyba és izzadd ki. Hétfőn meg menj el orvoshoz! Legyél önálló, ha már ilyenek veled! Ha meg dolgozni hívnak, megmondod, hogy most nem vagy jól, és kúráld magad tovább. 4 óránként lehet bevenni lázcsillapítót, ha nem megy le. Hétfőn valószínűleg kapsz antibiotikumot is, annak a receptjét dugd az orruk alá. Ha nem váltják ki, visszamész az orvoshoz, hogy nem akarnak gyógyszert venni neked (kivéve, ha anyagi okok miatt nem tudnak, s nem azért, "mert csak"). Az orvos majd fogja tudni, mit tegyen.


Te szegénykém... Jobbulást!


(az agyam tényleg elszállt...)

2013. febr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg anyádnak a lázmérőt, hogy lássa tényleg beteg vagy. Aztán kérj tőle egy bögre jó meleg teát és egy szem lázcsillapított. Feküdj le és pihenj. Én nem is értem hogy lehetnek ilyen szülők?
2013. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!