Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy olyan nőt...

Hogyan lehet egy olyan nőt elzavarni, aki nem képes leszállni a férjemről?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves kapcsolatunk 3 gyermekkel.

Férjemet már jó fél éve zaklatja egy nő, aki 170 km-re lakik tőle.

Férjem szerint Facebookon poénból visszajelölte, találkoztak amikor mi összeveszőben voltunk és ennyi. Kinyomoztam a csajt és csúnya, idősebb és szerinte a férjem nagyon jól tud szeretkezni és ő képes kivárni, amíg elválik tőlem. Hiába zavartam el. Férjem is elküldte előttem, de valahogy még mindig tartanak valami féle kapcsolatot.

Hogyan tudjam befejeztetni a nővel??? Nem érdekli semmi, csak a férjem!!!



2013. febr. 2. 19:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

Csak a férjem tudná lekoptatni??


Csak is ő...de csak ha jól megdugja egyszer legalább:DDD

2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak a férjeden múlik, meddig fajul ez a dolog. Ha ő nem fogja lezárni, soha nem megy el magától. Nem tőled akar valamit, hanem tőle. Te csinálhatsz, amit akarsz. Én meghúznám a határt a saját társamnál, hogy meddig leszek türelmes. A koptatás módját meg válassza meg ő. Egy bizonyos ponton nem csinálnék hülyét magamból. Mert most veled ez történik.
2013. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férj nem akar kapcsolatot tartani egy nővel, az nem is fog. Nem neked kell elzavarni, hanem neki kellene. Helyesbítek, nem is elzavarni, szimplán beszüntetni a kapcsolatot. Ez a megoldás legalább annyira közönséges, mint a férjed vagy a szeretője.
2013. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Akkor szoktak vérszemet kapni a nők, ha már megfektette őket a delikvens. Ezzel jogot éreznek a folytatásra! Szerintem a férjed jól megdöngette és a nő most azt hiszi több is lehet!

Persze hogy csúnya a nő, meg öreg is...mindig az ilyen nőket szokták megb.szni a házas férfiak!

2013. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem a te dolgod, ne is törődj vele. Szeresd a férjedet, a gyerekeidet, figyelj rájuk, törődj velük és ne féltékenykedj! Ha egy pasi el akar menni, akkor el is fog menni (de akkor ott baj van mindkét félnél). Ha te magasról teszel a nőre, akkor a férjed is rá fog jönni, hogy nem szórakozhat azzal, hogy féltékennyé tesz téged, mert nem törődsz az egésszel.


Esetleg megteheted azt is, hogy poénból bejelölöd a régi szerelmeidet és elkezdesz velük levelezni. Csakhogy ez nem jó taktika, mert csak veszekedéshez vezet és elmérgesül a helyzet. Viszont feldobhatod a férjednek, hogy mi lenne, ha ezt tennéd - hogyan esne neki? És utána hagyni kell a levében főni, ne is törődj többé a témával (belül bármennyire is fáj, oldd meg nagylány módra a dolgot!).


Előbb-utóbb a férjed rá fog jönni, hogy nem érdemes az érzelmeidet kockára tenni egy net-r&banc miatt.

2013. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
, "de valahogy még mindig tartanak valami féle kapcsolatot". A férjed jól átvágja az agyad.ha le akarta volna koccolni a nőt már rég megtette volna.Téged csak a férjed érdekel,őt viszont te nem...Inkább a férjed kapd elő mint a nőt...
2013. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"szerinte a férjem nagyon jól tud szeretkezni és ő képes kivárni, amíg elválik tőlem. "


Én küldeném (küldtem is) a helyedbe, de az Istennek nem akar menni:DD

2013. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos ,hogy mentálisan nem egészséges nőt olyan könnyen le lehet koptatni.

Nálunk a férjem volt szeretője volt ilyen.Nem értette meg ,hogy vége, ennyi volt, a férjem engem szeret.

Továbbra is hívogatta, zaklatott engem

is, neten keresztül.

Úgy szabadultunk meg tőle, hogy telefonszámcsere, még azon is letiltva a száma, ha valahogy megtudná, neten töröltem magam a közösségi oldalakról, emailcím változtatás.

Nemrég született 3. gyereke az élettársától,most hagyta abba a zaklatást egy éve kb.Előtte másfél évig kavart...:(

2013. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csakis a férjed tudná lekoptatni és neki is kellene!
2013. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Férjem is elküldte előttem..."


Hát akkor mondd meg neki, hogy lehetőleg ne udvariaskodva meg szépen kérve tegye, hanem keményen és te is hallani akarod azt a telefonbeszélgetést vagy olvasni azt a levelet. másképp nem fog menni, csak ha férjed teszi meg, de neked is látnod kell, hogyan teszi, mert lehet, h megtette, csak nem jó módszerrel.

2013. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!