Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy igényelhetek gyerektartás...

Dániel01 kérdése:

Hogy igényelhetek gyerektartási díjat?

Figyelt kérdés
20 éves nappali tagozatos egyetemista vagyok. Életemben 3szor találkoztam apámmal. Hova kell mennem és mit kell tennem ez ügyben?

2013. jan. 31. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Rokontartást kérhetsz, de szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy ennyi idő után bármit is megítéljenek.
2013. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Későn ébredős vagy Te is meg anyád is!
2013. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam, hogy kb. első diplomáig jár a gyerektartás (ha nincs gond a tanulmányokkal). Sajnos nincs tudásom a témában. Szerintem nézz utána, mert ha végülis tényleg ez a törvény, akkor gondolom simán megkaphatod. Biztos sok dolog függ a konkrét részletektől. Kérdezd meg itt a jogi rovatban,


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog


vagy a jogi Fórum nevű weboldal fórumában a családjogi rovatban.


[link]


Ha nem jut esetbe semmi segítség, az önkormányzatnál is megkérdezheted (nem tudom, mennyire illetékesek, de gondolom azért csak el tudnak majd igazítani)

2013. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A családjogi rovatban vannak ezzel kapcsolatos kérdések is a Jopgi Fórumon, ilyenekre gondolok mint


[link]


persze sokféle eset van, remélem azért elég biztatást jelent ez is, hogy ezen a nyomon tudjál konkrét segítséget is kapni. Én sajnos nem ismerem ezeket eléggé.

2013. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!