Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel mit tegyek? .

Most ezzel mit tegyek? .

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 11 éves lány vagyok! Van egy másfél,és egy fél éves tesóm!..Tökre úgy érzem hogy velem nem foglalkoznak...Nem merem anyukámnak mondani,mert akkor megver...Anya pedig megint meg házasodott és nagyon nagyon gyűlölöm az új férjét!...Egyből,ha hozzá akarok szólni az van hogy: -menny a ***********...Meg nem értettem a környezetet és meg akartam kérdezni róla őt,és arcot csapott utánna meg vérzett is.!!!!...asztán kaptam egy eggyest környezetre és nagyon megvert...és azzal fenyegetőzik,hogy elválik anyukámtól meg itt hagy a ***** ****** ha rosszul tanulok!...apukámat meg fél éve nem láttam! nem akar magához elvinni!papám pedig minden nap iszik,és úgy bán velünk,mint a kutyával... most mit csináljak?..szinte minden nap sírnom kell ezért....meg untam már ezt az egészet...többször gondolkoztam hogy el megyek...de akkor mi lenne velem?..kérlkek szépen segítsetek...mit tegyek?...

2013. jan. 27. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólnék az osztályfőnöökmnek vagy egyolyan tanáromnak, akiben megbízom. Felkeresném a gyámhatóságot.
2013. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!...Holnap ezt akkor elintézem..De utána akkor már nem fognak bántani?..
2013. jan. 27. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos nem tudom, mi lesz utána. Ha a gyámügy tesz valamit akkor Téged kiemelnek a családból és elkerülsz onnan. De sosem voltan hasonó szituban, tényleg nem tudom, lényeg, hogy ne hagyd, hogy bántsanak, ne hagyd, hogy azt gondolják, mndent megtehetnek és Te nem szólsz senkinek. Az ilyeneket sosem szabad szó nélkül tűrni. Jogod megvédened magad. Szégye, hog yilyen szülők vannak!

Remélem mihanmarabb megoldódik a problémád!

2013. jan. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!