Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lök el magától ilyen...

Miért lök el magától ilyen durván?

Figyelt kérdés

Egy éve lett szorosabba a kapcsolatunk egy férfival, de megmaradt baráti szinten, holott érezhetően vonzódunk egymáshoz, látni rajta is a jeleket. Viszont házasságban élünk mindketten. Én küzdöttem az ellen, hogy ne alakuljon át a barátság mássá, de ez nem teljesen sikerült. Most kérlek ezért ne ítéljetek el, éppen eléggé elítélem én saját magam, de tényleg nem tettünk semmit sem és nem is fogunk!

Aztán a múlt év végén egyik pillanatról a másikra megváltozott, ez abban nyilvánul meg, hogy az eddigi kedves és barátságos viselkedése átment elutasítóba, szinte kerüli a társaságom vagy akár azt, hogy összetalálkozzunk az utcán. Amikor rákérdeztem mi a baj, csak annyit mondott, hogy ő nem haragszik rám semmiért sem, reméli, megmarad a jó viszony közöttünk továbbra is és befejezettnek tekintette a témát. Én viszont tudom, hogy valami nem oké, mert sosem viselkedett velem így, mindig mindent meg tudtunk azelőtt beszélni.

Idegentől tudtam meg azt is, hogy a közeljövőben elköltözik a családjával, arra sem volt képes, hogy ezt ő maga mondja el nekem. Nagyon rosszul esett, hogy ennyire semmibe vesz, de ha mégis összefutunk az utcán, akkor látom, hogy milyen bánatos szemekkel néz rám és még jobban fáj. Talán ő sem így akarta? Én már nem tudom...


2013. jan. 26. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nehéz megítélni, de pl. lehet, hogy a felesége rájött és ultimátum elé állította, ezért is költöznek.


Vagy talán mégiscsak rosszul értelmezted a jeleket, és nem érdekled, nem akarja hogy nyomulj rá.


Esetleg a családja mellett döntött és ezt ő maga akarja lezárni.


Miért nem kérdezel rá?

2013. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így jobban tud uralkodni magán, mintha nagyon jóban vagytok.
2013. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azon naív pasik közé tartozik, akik mindent elmondanak a feleségüknek. Az asszonyka meg intézkedett.
2013. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, hogy mivel bántottam meg, erre ő azt mondta, amit fentebb is leírtam, hogy semmivel és szeretné, ha jó viszonyban maradnánk. De nagyon furcsa volt az egész beszélgetés, vontatottan ment, pedig azelőtt ilyen nem volt és tényleg nem tettem semmit sem, ez egészen biztos.

A felesége pedig nem jöhetett rá semmire sem, hiszen én sosem jeleztem szándékosan a férfi felé az érzéseimet, ha még ő úgy is sejtette, hogy érzek valamit, azért ezt nem tudná "bizonyítani", gondolom így hülye lenne az asszonyt ezzel izgatni.

A költözés pedig a gyerekek miatt lesz, de ezt sem tőle tudom, ugyebár ő nem közölte ezt velem.

2013. jan. 26. 13:54
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Ő is vonzódik hozzád szerintem, méghozzá nagyon erősen, de a helyzetetek nem engedi, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, és ezt ő is tudja.

Talán mesélt a dologról otthon a feleségének, talán nem, de az biztos, hogy ő most elhatározta magában, hogy el fog felejteni. Csak hát az ábra szerint nem könnyű a dolga.

Ha szereti a feleségét és minden működik náluk, akkor jól döntött. Hozzáteszem: nem hiszem, hogy meg akarna bántani, csak sz@r neki téged látnia, ezért ilyen barátságtalan.

2013. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, kedves 4. válaszoló, és igazából ha ő ennyivel erősebb nálam, hogy így el tudja határozni magát, akkor nekem partnernak kell lennem benne és segíteni őt azzal, hogy ezentúl nem firtatom a dolgot. Mindenkinek jobb lenne, ha sikerülne ebből kikeveredni, csak még borzasztóan bánt a dolog, mert meg is beszélhettük volna, akkor nem agyalnék egyfolytában azon, hogy mi lehet a baj.
2013. jan. 26. 13:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ez igy, legalább senki sem szenved, és biztosan átgondolta a dolgait, ezt az utat választotta, hagyd, hogy menjen a saját megérzése után.

Az is lehet, hogy már nem érez irántad semmit sem, kialudt a láng és ujra szerelmes lett a feleségébe.

2013. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert beléd szeretett, de tudja hogy nem szabad és nem fog elválni, mert a családját, feleségét is szereti, mégha nem is szerelemmel! Tapasztaltam, másik félként és jó döntés, hogy nem találkoztok, én is azt tettem és évek múlva a vágy is elmúlik!
2013. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Annyira bánt, mert úgy érzem, hogy egy hazugság volt az elmúlt év, minden kedvesség és szó, ha így kell lezáródnia. Én az őszinte beszélgetés híve vagyok, és eddig ő is ilyen volt, azért esik ennyire rosszul ez az elintézési mód. Bár ha jobban belegondolok, egyszer viselkedtem vele hasonlóan én is, amikor kezdtem érezni, hogy ez az érzés több lesz annál, mint amit megengedhetek magamnak. Akkor ő firtatta sokáig, hogy mi bajom van, így mivel nem akartam kiadni magam, feladtam a viselkedésem. Most azt hiszem, ugyanezt csinálja velem én meg itt értetlenkedek.
2013. jan. 26. 14:05
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Ez a pasi csak szórakozott veled. Ugyanis ha hasonló érzései lettek volna, az lett volna a minimum, hogy korrekten bevallotta volna, de mind ez mellett lépett volna úgy ahogy most.


Incorrect és játszott. A cselekedete mutatta meg a valóságot, hogy az egész eddigi műsora szinház volt, és csak az ego emelésére kellettél számára..

2013. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!