Emlékezetkiesés?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedtünk a férjemmel, elment a lányával egy hétvégére kikapcsolódni. Arról elfelejtett szólni, hogy a lánya anyukája is velük volt.

Ezt azzal indokolja, hogy akkor még nem ismert annyira, hogy ezt el kellett volna mondania nekem.

Én meg úgy gondolom, amikor ismerkedik az ember fia/lánya, akkor kell igazán őszintének lenni. Ha tetszik, amit lát,oké; ha nem, akkor meg leléphet idejében. Számomra ez messze nem lelépési indok. Hasonló eset már előfordult velem. Csak az eljárást tartom furcsának. Vagy ez így van rendben, és én gondolkodom furán?


2013. jan. 26. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez mikor történt? Ha évekkel ezelőtt, akkor most már nem mindegy?
2013. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Amikor ismerkedtünk a férjemmel". Ez se tegnap lehetett.... Nem mindegy X idő utan??? Te gondolkodsz furán.
2013. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, évekkel ezelőtt. Tulajdonképpen mindegy. Nem is ez volt a kérdés lényege. Hanem az, hogy ez a hozzállás a jó? Vagy az, hogy őszintén elmondjunk egymásnak dolgokat, még ha az esetleg nem is tetszik a másiknak?
2013. jan. 26. 08:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, az ismerkedés kor nem kell ezt elmondani. A többség azt gondolna, hogy van valami köztük az exevel
2013. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 omba ***** válasza:

Én sem szeretem ezt a "hazugság elhallgatás révén" féle kommunikációt.

Most hogy került ez elő?

2013. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Hasonló kapcsolatból jöttem meg, amikor megismerkedtünk. Teljesen tisztában voltam vele, hogyha elmennek hárman valahová, az még nem jelenti a világ végét. Megígérték a lányuknak, és azt akkor is be kell tartani, ha már a szülők nincsenek együtt. És ezt el is mondtam akkor a zuramnak. :)
2013. jan. 26. 10:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ezzel az esettel kapcsolatban, persze.
2013. jan. 26. 10:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam egy eltitkolt találka, ha járok valakivel, már szakítóok, és nem bocsátom meg egyszer sem. De az ismerkedés és az együtt járás távolról sem ugyanazt jelenti. Ti akkor még ismerkedtetek, nem jártatok. Teljesen rendben van, nem tartozott neked részletes magyarázattal, hogy kivel hova ment. Ha még csak ismerkedsz valakivel, akkor még nem is tudod, érdemes-e hosszabb távra gondolkodni az illetővel. Ismerkedni lehet egyszerre több emberrel is. Ha már beleszeretünk valakibe és járni kezdünk vele, onnantól kezdve nem ismerkedünk, találkozgatunk mással. Addig miért ne? Több év után ezen az eseten rágódni meg főleg túlzás szerintem.
2013. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Omba


Hát, alaposan elszólta magát az emberem. A lányától is hallottam már elszólás-félét, de úgy voltam vele, hogy egy hat éves gyerkőc még időnként téveszthet dátumot. ;)

2013. jan. 26. 10:03
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Nem az eseten rágódom. Hanem arra voltam kíváncsi, hogy mikortól tisztelheti meg a másikat az ember az őszinteségével. Én úgy gondolom, hogy az első pillanattól. Ez nem egy kiváltság, amit csak azzal gyakorlok, aki kiállta a hét próbát.
2013. jan. 26. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!