Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg a férjem?...

Miért változott meg a férjem? , mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Férjemmel másfél éve vagyunk házasok.5éve ismerjük egymást.Eddig albérletben éltünk ,most anyósomékhoz költöztünk, hogy tudjunk spórolni.Párom viszont egyre többet iszik.napi 3-4 sör lecsúszik..már nem tudom mit mondhatnék neki, hogy ne tegye.

van egy másfél éves fiúnk is, akinek nem ezt a példát kéne mutatnia.


2013. jan. 21. 12:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy 20-as! miből gondolod hogy anyukám nem volt elég kemény!3gyereket nevelt fel egyedül...ugyhogy szerintem ne ítélkezz
2013. jan. 21. 18:00
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem nem, nem úgy értettem. Én nem azt a szót használnám a három gyerek egyedül vlaó felnevelésére, hogy kemény, hanem hogy életrevaló. A kettő nem ugyanaz.


Persze tudom keménynek kell lenni, mert az élet is az, de ez nem mindig van így. Nem volt kemény, hogy lépjen, viszont életrevaló volt, hogy tűrjön és felneveljen három gyereket.

Isten mentsen, hogy leszóljam anyukádat.

2013. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nézd meg a sok kemény embert. Hú eltaposni, hú kinyírni. Aztán mi marad? Meg lehet nézni a statisztikákat.


Anyukád életrevaló volt, nem erőből akarta megoldani a bajt.

2013. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Hát igen! sajnos ez a Világ már csak ilyen!

én azt szeretném hogy a gyerekem ne apa nélkül élje az életét,ezért mindent meg is teszek majd

2013. jan. 22. 09:38
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért nagyon figyelj oda mit csinálsz.

Az én párom is ilyen volt, ő is ivott kb mindennap. Hiába kértem szépen, veszekedve, vagy akárhogyan, hogy ne. Rengetegszer mentem haza arra, hogy hulla részeg. Az ivás helyett elkezdett másdolgokat csinálni. Aztán a normális barátomból egy olyan agresszív állat lett, hogy a múltkor akkora pofont kaptam, hogy monoklim lett. Mindezt azért, mert nem takarítottam ki az ő albérletében. Szívesen segítettem volna, de a vége fele már mindent elvárt. Ezt csak azért írtam le, hogy nehogy te is így járj. Te nehezebb helyzetben is vagy, mert van egy közös gyereketek. Szerintem azért, találj ki valami vészmegoldást, ha esetleg egyedül kellene boldogulnotok a gyerekkel. Egy szenvedélybeteggel együtt élni nem életbiztosítás.

2013. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Jodie81 válasza:
Megoldódott a helyzet azóta? 🙂
2021. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!