Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg a férjem?...

Miért változott meg a férjem? , mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Férjemmel másfél éve vagyunk házasok.5éve ismerjük egymást.Eddig albérletben éltünk ,most anyósomékhoz költöztünk, hogy tudjunk spórolni.Párom viszont egyre többet iszik.napi 3-4 sör lecsúszik..már nem tudom mit mondhatnék neki, hogy ne tegye.

van egy másfél éves fiúnk is, akinek nem ezt a példát kéne mutatnia.


2013. jan. 21. 12:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Már az albérletben is ivott.akkor arra fogta, hogy azért iszik ,mert albérletben lakunk, most konkrét okot nem tud mondani.de a helyzet tényleg egyre rosszabb.néha nem vagyok biztos benne, hogy csak sört iszik.attól nem nézne mindig így ki.

A spórolás téma is egyik fülén be, a másikon meg ki...

2013. jan. 21. 12:29
 12/26 Mara Acoma ***** válasza:
93%
Én is így voltam.. Aztán egyik nap összepakoltam és hazamentem anyuhoz. Utánam jött, két napig hagytam könyörögni azóta egy kortyot sem iszik. Ha valakitől kap italt, házibort stb, rögtön kiöntöm a csapba. Ha szeret, megváltozik! Ha meg nem, akkor jobb nélküle, hidd el.
2013. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
igen,azon én is gondolkodtam már hogy itt hagyom egy-két napra, haza megyek a szüleimhez.aztán csak elgondolkodik..de félek, hogy rosszul sülne el a dolog..
2013. jan. 21. 12:57
 14/26 anonim ***** válasza:
62%

"sem egészségben, sem betegségben, sem jó, sem rossz sorsában soha el nem hagyom"


Mondjuk az poén, hogy azért mentetek anyósékhoz, hogy spóroljatok, erre elissza a spórolt pénzt.

2013. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Én nem elhagyni akarom, mert szeretem.csak valahogy rávezetni arra, hogy ez nem járható út, és változtatnia kellene.magáért és értünk is
2013. jan. 21. 13:03
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem elkeseríteni akarlak, de ha most nem tudsz rá hatni, akkor később az ilyenekből lesznek az alkoholisták. Sógorom is így kezdte, aztán most meg már mindene a pia. Munka után első dolga, hogy leissza magát, aztán vergődik. Gondolom te sem egy ilyen emberrel akarsz élni. Menj haza 2 napra, aztán ha utánad megy szépen elmagyarázod neki a dolgot. Az a 4 doboz sör kb. 1000 ft. Mindennap az már egy hónapban 30000. Akkor hol a spórolás? És ha "rosszul sül el" ahogy írtad, akkor meg ne bánd...ennyit is ér. Csússzon le egyedül a lejtőn, de a családját ne húzza magával.
2013. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! igazad van, én sem szeretném egy alkoholista mellett leélni az életemet.szegény Anyukám is évekig tűrte apám italozását.szerencsére most már boldogan él..most már az én páromnak is választania kell, vagy Mi vagy az alkohol....
2013. jan. 21. 13:20
 18/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Látom érted a lényeget. Ezt a kicsit drasztikus lépést megteszed, és meglátod, hogy hogyan áll hozzá. Ha az alkohol kell neki, akkor előbb utóbb újra kezdi. Csak ne ess abba a hibába, hogy újra és újra megbocsátasz. Egy esélye van, ha nem megy akkor tényleg ne bánkódj miatta...De bízom benne, hogy ti fontosabbak vagytok neki, mint a pia. Sok sikert!
2013. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:-) én is remélem, hogy észhez tér, és rájön hogy mi fontosabbak vagyunk.
2013. jan. 21. 13:37
 20/26 anonim ***** válasza:

Dehogy fog. Te ennél sokkal besz*ribb vagy kérdező. Félsz hogy rosszul sül el, aztán még te fogod visszakönyörögni magad.


Nem vagy ehhez elég kemény, ahogy anyukád sem volt (sajnos).

2013. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!