Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen elviselhetetlen vagyok?

Ha ilyen elviselhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

kezd elegem lenni magamból is, mindig úgy kell mindennek lennie ahogy akarom különben ideges vagyok, lusta vagyok és ettől rosszul érzem magam de nem teszek érte, veszekszem csak és haragot tartok..egyszóval egy sárkány vagyok. Utálom is ezt, és nem tudom a barátom miért van még mellettem. Úgy szeretnék normális lenni de folyton kényszerem van h kötekedjek(nem csak vele)...h lehet erről leszokni? Tudom h hülyén hangzik de baromi nehéz

21L


2012. dec. 28. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csönddel. Tényleg. Egyszerűen ne mondj semmit, ha nincs szükség rá. Amúgy én is lány vagyok, először nagyon nehéz :)
2012. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Folytonos gyakorlással és kitartással le lehet róla szokni. Ha valami nem úgy történik ahogy te akarod és azt érzed hogy kezdesz ideges lenni, akkor vegyél egy jó mély levegőt, néhány pillanatig tartsd bent, majd lassan fúj ki. Vagy számolj el lassan 10-ig, nekem bevált. :) A lustaságra meg a legjobb megoldás az hogy nem azon nyafogsz és keseregsz hogy milyen lusta vagy, hanem egyszerűen fogod magad, fölállsz és csinálod a dolgod. Eleinte nem lesz könnyű, de ha elég kitartó vagy akkor sikerülni fog. Sok sikert! :)
2012. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nàlam ezek a trukkok nem mukodtek.csak az ido....

2 ève olyan fèrfi mellett èlek aki megbirt vàltoztatni,anèlkul hogy èszre vettem volna.kotekedo,mindig nekem van igazam,egoista ès mèg sorolhatnàèm mi vagyok,de mellete azèrt ezek enyhultek.rosszabb napokon meg elvisel,majd minden megy tovàbb.talàld meg azt a fèrfit aki melett megvàltozhatsz anèlkul hogy gyengènek kène mutasd magad.

2012. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Önkontroll.
2012. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!