Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Miért nem érti meg, hogy nincs pénzem? Ugye ez már nem kapcsolat? Ennek nincs értelme? Mit akar tőlem ezek után?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben?

Hosszú történet, de röviden:

Szóval van egy 6 éves lányom aki nincs a nevemen és van 1 éves lányom akit meg nem ismerek.

Párom fel van háborodva, amikor azt mondom erre, hogy nekem nincsen gyermekem.

Párommal 8 éve vagyunk folyamatosan együtt, de ő nem ismeri be a hatóságok előtt, hogy a 8 év folyamatos volt.

Ragaszkodik hozzám és állítólag szeret, mert jön utánam és nem engedi, hogy elmenjek tőle, de nem jönne hozzám feleségül, mert 3 lakása van és fél, hogy ez miatt venném el.

Nem érti meg, hogy nincs pénzem. Nem tudtam mikulásra csak kindertojást venni. Nem tudtam karácsonyra, névnapra venni semmit. Nem tudok rezsit fizetni, se telefont, se benzint...

Már második karácsonyomat vette el és itt hagyott 1000ft-tal.

Van értelme ennek az egésznek?

Mit akar tőlem még ezek után? Erre mindig azt a választ kapom, hogy mindent tőlem akar! Vagy csak nyugalmat!

Tönkretett lelkileg engem is meg a gyerekeket is! Kiforgatott az utolsó filléremből és itt hagyott 2 hétre! 8 éve hazudik és a lányomat használja fel a céljaira! Mi a fast akar még tőlem? Rendőrséget, hogy elloptam a sajátomat? Hát rohadon rá a pénze és a háza!

Miért nem mondja el a bíróságon és az ügyészségen az igazat, ha velem akar lenni? Miért nem köpi le az anyját és hozza haza a gyerekeinket? Tanuljon meg takarítani és főzni! Hagyja abba a gyűjtögetést és a hazudozást! Eladta a családját. Kinek érzi magát? Istennek? Azt mondtam neki, ha teljesíti az előbbieket, csak akkor hívjon! Ha nem megy, kíméljen meg a jelenlététől, vége!


2012. dec. 27. 17:24
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
35%

angavalion !

épp fordítva van,a nő semmizte ki:

"Már második karácsonyomat vette el és itt hagyott 1000ft-tal. "

" Kiforgatott az utolsó filléremből és itt hagyott 2 hétre!"

2012. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
28%

Ezt a nőt úgy felejtsd el ahogy van. Amblock.


Ez egy emberi nulla.A szó igazi értelmében. A saját gyerekeit is tönkreteszi a pénz miatt, ez nem nő, nem anya.

Ha a helyedben lennék akkor sem kéne ha az egyetlen nő lenne a világon.Tömören.

2012. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
80%

A két kislány dolgát én sem értem.

Külön kasszán vagytok? Hogy nem tudsz ajándékokat venni...

2012. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
81%
Én is így értettem hogy nő él a férfiből.
2012. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
87%

ajajj kiborult a bili.

pontosan mi a kérdés?

2012. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

Leírom én hogyan értelmeztem.

Van a kérdező,akinek nincs pénze.

A kérdezőnek van egy "párja",aki a kapcsolatot nem ismeri el a hatóságok előtt.

A kérdezőnek és a "hölgynek" (aki nem mellesleg pénzes és 3 ingatlan tulajdonosa) van kettő közös gyermekük,akik az anyai nagyanyjuknál élnek.

Valószínűsítem,hogy a kérdező párja is ott él.

Ez olyan se veled-se nélküled kapcsolat lehet.

Jelenleg a kérdező legnagyobb bánata az,hogy a "hölgy" egyedül hagyta karácsonyra.

2012. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes, mikor egy ugyanazon oldalra ír egy pár két tagja. :D

Hiába, népszerű oldal a gyk ezek szerint.

2012. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Mi nem érhető? Kérdezzetek! Köszi.

Igen, a gyerekek anyjáról írok, hogy 3 lakása van.

Állítólag mindent akar tőlem, de valójában talán semmit. De állandóan hív és mászkál utánam, hogy ne hagyjam el, de ezt sehol máshol nem ismeri el.

Én is végleg kilépnék belőle és a gyerekek majd 18 évesen megkeresnek, ha kíváncsiak rám. Ugye?

Azért nem ismerem az 1 éves lányomat, mert a páromat szülés után kikészítette az anyja, gyermekágyi pszichózist kapott és a bíróság a nagyszülőnél helyezte el őket. Ráíratta a papírjára, hogy öngyilkosságot követett el. Ez a hüle párom meg még mindig szedi a gyógyszereket, hogy rózsaszínbe lássa a világot.

Kettesbe élünk augusztus óta, amit mindenhol tagad. Én meg nem akarok így élni, mert ez nem család.

Közösek a gyerekeink. Plusz van 1-1 az előző házasságunkból.

Autószerelő és kazánfűtő vagyok, de nincs pénzem, csak hitelem.

Én 44, párom 33 éves.

Nincs gyerekem, mert egyik nincs a nevemen, egy idegen nevét viseli. A másikat meg nem ismerem. Aki van az már 18 éves és tőlem messze Erdélyben él.

A gyerekek anyja nem érti meg, hogy nincs pénzem. Ha beül az autóba fizetnie kell, mert benzin nélkül nem megy az autó.

Igen, a két kislány az enyém biológiailag, de sokra nem megyek vele.

Én nem akarom a rezsiét fogyasztani, mert nem bírom fizetni. De ő ezt nem érti meg, mindig utánam hozza a lakáskulcsát.

Nekem ne fizessen telefont, se családbarát kedvezményt, mert nem kell.

Ha fizet feltöltőkártyás netet persze, hogy használom. Ez baj?

De azt nem érti meg, hogy benzin kell az autóba, különben nem tudom vinni sehová.

2012. dec. 27. 17:58
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Pff...Zsák a foltját...
2012. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!