Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balázs név mellé adnátok...

Balázs név mellé adnátok tesónak Boldizsárt?

Figyelt kérdés

Nem túl hasonló? Azonos kezdőbetű, ott az l és a zs betű.

Bár Boldi lenne a kicsi.



2012. dec. 19. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán :)
2012. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Sosem ertettem, hogy miert kellene hasonlitani 2 testvernek egymasra, marmint a nevuknek. Szeritem ne legyen Boldizsar,az olyan nem is tudom milyen nev.
2012. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen Gábor. Engem is úgy hívnak.:D
2012. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hasonlítanak a nevek... úgyhogy miért is ne? Amúgy meg úgyis elő fog fordulni, hogy egyiket a másik nevén szólítod (főleg ha szétcsapnál köztük), akár hasonlóak a nevek, akár nem :)) Ez anyabetegség ;)
2012. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az tetszik, ha azonos a kezdőbetű a testvérek nevében. Úgyhogy én adnám. De ha nagyon "zavar", hogy nem csak a b, de a zs és l is benne van mindkettőben, akkor hívd pl Botondnak. Szerintem az is szép.


Balázs és Boldizsár

Balázs és Botond... szerintem szép mindkét variáció!

2012. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Végül is miért ne?


De én talán inkább olyat választanék, ami nem annyira hasonló, pl. Botond, Bulcsú, Benedek vagy Benjámin (a Bencét direkt nem írtam, azt biztos nem adnám, mert rengeteg van belőle).


Nekem tetszik, ha azonos keresztnevű gyerekek vannak egy családban, de azért ne legyen nagyon egyforma a 2 név (Pl. Lilla-Lili, Gábor-Gabriella, Bence-Benedek, Erik-Erika)

2012. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!