Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a közös hobbid a pároddal?...

Mi a közös hobbid a pároddal? Milyen gyakran űzitek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nincs....

vagyis persze együtt filmezünk , szexelünk, sétálunk , takarítunk, vacsorázunk, kirándulunk, túrázunk de szerintem ezek nem hobbik.....

2012. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Állatok szeretete, persze ez nem hobbi. Azért van pár fajta állatunk. Egyetlen közös hobbi a pecázás. Amikor időnk engedi,de minimum két hetente egy nap, vagy ha valamiért ki vagyunk. A szex+peca, lelkileg helyre tesz minket.
2012. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nincs közös hobbink. Én zenélek, azt ő szokta hallgatni, ha ráér, meg néha tanítgatom. Ő modellvasutazik, olyankor én szoktam nézni, ahogy mókol, és mivel imád magyarázni, mindig kérdezem, hogy mit csinál, és akkor ő tanítgat engem.

Olyan még nem volt, hogy én zenélek, ő közben vasutazik, de lehetne.

Más hobbink nem nagyon van, régebben szerettünk sorozatot nézni, de az utóbbi hónapokban sajnáljuk rá az időt.

Ja, együtt szeretünk utazgatni. De erre csak 2-3 havonta kerül sor, nem is feltétlen az anyagiak miatt (eszméletlen olcsón ki lehet hozni egy hétvégét), hanem mert erre se sok időnk van. Mindketten munka mellett egyetemre is járunk.

2012. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nagyon szeretünk egymással beszélgetni. igaz nem hobbi, de szoktunk dalszöveget elemezni, vagy épp egy erkölcsi-morális témát járunk körbe több szempontból. imádok vele beszélgetni, mert bármiről lehet, mindkettőnket sok dolog érdekel, és ha az egyikünk nem jártas egy témában, akkor mesélünk róla a másiknak.


szeretünk kirándulni, utazgatni is, már amikor időnk engedi, illetve filmeket is nézünk.


sokat dolgozunk, de mindketten szeretjük a munkánkat, esténként arról is ejtünk pár szót, mert ugyanazon a területen dolgozunk, csak más üzleti folyamatokban veszünk részt. :)

2012. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Zúzunk.
2012. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Gyerek előtt horgásztunk,kb hetente 1*.4éve nem voltunk de ha a lányunk nagyobb lesz szeretnénk ujra menni.
2012. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Testépítés, heti 5-6 alkalommal.
2012. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kirándulás (úgy negyedévente), modell festés (mikor hogy), ezek azok, amit mindketten ugyanolyan szinten szeretünk.

Meg van pár sorozat, amit szívesen nézünk együtt, de ezt nem mondanám hobbinak.

Vannak még dolgok, amiket szeretünk csinálni, de ott az egyikünk csak legfeljebb figyel, érdeklődik, de annyira nem fogta meg a dolog, hogy ugyanolyan odaadással legyen, mint a másikunk.

Például nekem van két tengerimalacom, párom is szereti őket, de inkább én foglalkozom velük. Ő meg szereti a számítógépes játékokat, mesél róluk, hogy milyen karakterekkel játszik, mik az előtörténetek, éppen milyen szintet ért el, és én szívesen meghallgatom, de magamtól nem ülnék le játszani.

Mondjuk van még egy olyan hobbija, amit még nem próbáltam "élesben", de megteszem, ha lesz rá keret: airsoftozni szívesen elmennék. Meg úgy általában lőni, fegyvert kezelni megtanulnék.

2012. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"nagyon szeretünk egymással beszélgetni. igaz nem hobbi, de szoktunk dalszöveget elemezni, vagy épp egy erkölcsi-morális témát járunk körbe több szempontból. imádok vele beszélgetni, mert bármiről lehet, mindkettőnket sok dolog érdekel, és ha az egyikünk nem jártas egy témában, akkor mesélünk róla a másiknak"


Ez megvan nálunk is, és imádom, hogy ilyen a barátom, bár ez nem hobbi, ezért nem írtam be, viszont kellemes, és adott esetben hasznos időtöltés.

2012. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!