Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a közös hobbid a pároddal?...

Mi a közös hobbid a pároddal? Milyen gyakran űzitek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nagyon közös hobbink nincs, futni szoktunk közösen vagy főzni.
2012. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Kerékpár, kirándulás, sok szex :)
2012. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Túl sok közös hobbink nincs. Mindketten szeretjük az állatokat, szeretünk sétálni, kirándulni és ennyi.
2012. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
A kirándulás és a szex. :))
2012. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs. :(
2012. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Együtt szoktunk esténként tvzni :P

Szeretünk tervezni, most éppen családot alapítunk, jövőre házasodunk, próbálgatjuk magunkat, a közös szokásokat beindítani. Ez nekem a legjobb hobbi.


24N

2012. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nincs semmi közös hobbink, de külön hobbink sincs. Engem leköt a főiskola, őt meg a munkája. Kirándulni nem járunk, csak egy évben egyszer nyaralni, de olyankor is inkább pihenünk, strandolunk, nem városnézésre megyünk, mert nem igazán érdekelnek a templomok meg a múzeumok egyikünket sem. Sokat vagyunk együtt, de otthon. Ott TV-zünk, beszélgetünk, stb. Szex az ritka, az okára még nem sikerült fényt deríteni. Mi egész nap levelezünk Facebook-on, mert mindkettőnknek van mobilnete. Ő a munkahelyén a saját maga főnöke, így nem szól rá senki, hogy ne levelezzen, a főiskolán meg a kutyát nem érdekli, hogy mit csinálsz az órán, már amikor éppen bejársz. Így mindig tudunk egymásról mindent, hogy ki hol van, és mit csinál. Persze ez nem számonkérés szerűen megy, és nem féltékenykedés miatt, csak mert már megszoktuk, hogy mindenről tájékoztatjuk egymást.
2012. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Utazás,séta,kutya,internet.

Az utazást kivéve,minden héten 1-2 alkalom. vagy kutyaséta együtt,vagy egy nagy séta kettesben,vagy a neten szórakozunk

2012. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő fémkeresőzik, én meg közbe gombát gyűjtök :) Ha nincs gomba, bogyót, növényeket etc.. Azaz kirándulunk, csak célzottan :) Volt, hogy minden hétvégén kinnt voltunk vmelyik erdőn-mezőn. Nagyon szeretek kinnt lenni a természetben. :) A hideget nem nagyon szeretem, úgyhogy kicsit visszaveszünk ilyenkor a lendöletből. Max ő megy , én meg nem . :)
2012. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mindketten sorozat és film rajongók vagyunk, ezt könnyű együtt csinálni, bár nem nagy hobbi.

Más nem igazán van, együtt tornázunk, bár ő inkább kötelesség tudatból, mint szeretetből, én meg megszerettem a mozgást. Szóval a közös fogyás most nagy hobbi. :D

Ezek mindennaposak.

2012. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!