Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim el...

Mit tegyek ha a szüleim el akarnak tiltani az msn-től?

Figyelt kérdés
A gépem már elvették, így most csak titokban tudok gépezni. Az msn-től akarnak eltiltani, de most csak 4-ig tudok akkor gépezni. Viszont van 1 srác akivel msn-en ismerkedem eddig, mert még nem tudunk találkozni, és ő csak este 6 után van gépnél. Most mit tegyek?
2009. aug. 17. 11:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül tiltották meg neked az MSN-t!

Valószínűleg túl fiatal vagy, lehetséges, hogy az a fiú sokkal idősebb nálad, és ezt ők veszélyesnek érzik rád nézve!


Bízz a szüleidben : senki a Földön nem akar neked annyira jót, mint a szüleid, ők tudják a legjobban, hogy mi a jó neked és mi nem!


Kötelességed betartani a kéréseiket, még akkor is, ha nem érted pontosan az okát (kérdezd meg, miért tiltották meg, biztosan elmagyarázzák!), csak sajnos ebben a kamaszkorban nem nagyon hallgat senki a szülei józan szavára.


Nagyon ronda dolog, hogy a tiltásuk ellenére most kijátszod őket és csakazértis netezel - máshonnan!


Nagyon igazuk van a szüleidnek : vigyázz az ilyen "neten megismert fiúkkal", mert könnyen kiderülhet, hogy egy beteges öreg pasi, vagy egy nős férfi, aki csak szórakozni akar egy butuska kislánnyal...

VIGYÁZZ! Ne add meg sehol a neten a telefonszámod, lakcímed, valódi neved és SENKIVEL ne beszélj meg személyes találkozót, akivel neten ismerkedtél meg...

Nem akarlak megijeszteni, de sajnos sok rémes dolog történt már, talán a szüleid is ettől szeretnének megvédeni!


Hallgass rám, én is egy anyuka vagyok, nekem is vannak kamaszkorú gyerekeim!

2009. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Menj netkávézóba!
2009. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
Szerintem is prólbálj meg megeggyezni a szüleiddel. Ha azért tiltottak el az msn-től mert túl sokat gépeztél, akkor beszélj velük, hogy csak egy megadott időpontban fogsz gépezni pl. mikor a srác is fent van, és többet segítessz nekik a házimunkában. De ha tudnak a srácról és azért tiltottak el, akkor lehet, hogy csak féltenek, mert ahogy már előttem is írták vigyázni kell ezekkel a gépen ismerkedős dolgokkal.
2009. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a válaszokat!

A nyáron nagyon sokat gépeztem, viszont most a fiú miatt akrnak tiltani. Ő 24 éves én pedig 15 vagyok, de nem is ez a baj hanem, a szüleim megnéztek egy beszélgetést, az miatt van. Ők nem is tudják, hogy van köztünk korkülönbség. Viszont itt lakik ugyanebben a városban így vannak közös ismerőseink. Az egyik unokatesóm nagyon jóban van vele, már nagyon régóta. Tőle kérdeztem a srácról, és csak jókat mondott róla. Remélem hamar megoldodik ez az ügy , mert már hiányzik a srác.

2009. aug. 18. 11:00
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Ismerkedj élőben.
2009. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Én húgom is éjjel-nappal msnezik, amit én annyira nem szeretek mert úgy veszem észre csak butább tőle. Semmi másra nem képes koncentrálni, csak töltögeti fel a közösségi oldalakra a képeit, hogy a kortársai nyalizós kommentjeit várja. Msnen meg csupa üres dolgokról beszélnek, néha már sírok mennyire butaságokat. Élőben nem találkoznak nagyon, ebben a hónapban talán csak kétszer volt házon kívül, de elmondása szerint rengeteg barátja van... Lehet 19 évesen már öreg vagyok ehhez, de nekem nem tetszik hogy délig alszik, aztán hajnali négyig el se ül a gép elől és így "éli" az életét.


A te szüleid is ettől félhetnek. Az eltiltás szerintem nem módszer, hanem rendszerre kell szoktatni a gyereket, kevesebbre venni az adagot hogy mással is foglalkozzon.


A te érdeked, ha eltiltanak, de biztos van oka a szüleidnek is.


Semmit sem szabad túlzásba vinni :S

2009. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
És szerinted normális, hogy 15 évesen 24 éves pasival ismerkedsz?! Hát nem csodálom, hogy féltenek a szüleid, még ha nem is tudnak a korkülönbségről... Azt mondod, a beszélgetéseteket olvasták, nna, akkor gyönyörű lehet az a pasi, gondolom...
2009. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Kapcsold ki a beszélgetések automatikus mentése funkciót és próbáld meg átállíani a nevét msn-en akkor talán könnyebb lesz!
2009. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
80%
Szerintem az életben sokkal nagyobb problémáid is lesznek, mint az, hogy nem msnezhetsz éjt nappallá téve... :) Régen még csak msn sem volt, mégis túlélték az emberek.
2009. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
85%
Ilyen fiatal korban az a 9 év korkülönbség rengeteg. Nem gondolod, hogy az a férfi (mert már annak lehet nevezni) vágyik testi kapcsolatra? Szerintem nem egy olyan kislány fogja megtartani a helyét mellette, aki 15 éves és még a fejlődése közepén jár. Ilyen korban meg még ne is várj komoly kapcsolatot, hiszen teljesen másak az érdeklődési körök és az igények. Nem az a fontos neki mint neked. Sem testileg, sem lelkileg.
2009. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!