Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy valami közünk...

Lehetséges hogy valami közünk van egymáshoz?

Figyelt kérdés
Van 2 srác, ikrek. 9 évvel idősebbek nálam, nem szoktam velük beszélgetni meg semmi, tehát nem vagyunk még csak jó barátok sem, de mások már többször mondták, hogy tök olyan, mintha tesók lennénk. Ez tényleg furcsa, mert az arcunk teljesen ugyanolyan, a szemünk, a szánk, az orrunk, mindenünk. Még a beszédstílusunk is és minden, amit csinálunk. Ahogy eszünk, mozgunk, minden. Csak annyi különbözik köztünk hogy ők teljesen vékonyak, nekem pedig normális alakom van és nekik barna a szemük, nekem pedig kék. Na meg az én fogaim olyanok, mint apumnak, az övüké pedig esküszöm ugyanolyanok, mint anyukámnak. És ezen kívül szinte minden egyes anyajegyünk ugyanott van.. A szüleim pedig a múltról valamit titkolnak, ha rákérdezek, mit nem mondanak el, azt mondják, hogy nem titkolnak semmit, de én látom, hogy valamit titkolnak. Lehetséges hogy valami közünk van egymáshoz vagy csak a véletlen ez a nagy hasonlóság?
2012. nov. 23. 21:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
értem. hát lehet, csak a véletlen. :D csak már elgondolkodtatott a dolog mert mindenki ezzel jön, hogy mennyire hasonlítunk és a szüleim is titkolnak valamit.
2012. nov. 25. 19:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha te úgy akarod látni, hogy titkolnak valamit, minden pici jelből azt fogod "kiolvasni". Lépj túl ezen, mert nagyon megbánthatod vele a szüleidet, hogy olyat tételezel fel róluk, amit nem tettek.
2012. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha azokkal a fiúkkal közeli rokonságban vagytok az előbb, utóbb úgy is kiderül. Ne nyaggassátok evvel senkit, hagyjátok, h menjen szépen minden a maguk útján. Beszéljetek, tartsátok a kapcsolatot, aztán majd, ha mindenki betölti a 18-at mehet a DNS-vizsgálat ha ennyire nem fértek meg a létező/nem létező kétségeitek közt. DNS minden kétséget ki fog zárni. Szüleitek tudta nélkül be kell tölteni hozzá a 18-at sajna. Addig gyűjtögess pár tízezret vagy százezret.
2012. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!