Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő miért kéri az ellenkező...

Egy nő miért kéri az ellenkezőjét annak amit valójában akar?

Figyelt kérdés
Például: Közli hogy aludni szeretne, de arra vár hogy kérleld szépen hogy maradjon veled fenn mert ez neki jól esik. Amikor Te szó nélkül elküldenéd aludni mert hát jót akarsz neki és ezt mondta. Őszintén ki érti ezt?
2012. nov. 22. 00:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Az előzőek mind igazak, akkor is ha ellentmondanak egymásnak. Ugyanis a hölgyek (is) különbözőek. Sőt. Ugyanaz a hölgy is viselkedik különbözőképpen.

A kérdésben megfogalmazott állítás pedig humoristáktól ered. Jópofa szójátékokat lehet készíteni. Erre példa a következő oldal is (Női - férfi értelmező szótár):

[link]

2012. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért ilyen, mert nő (ilyen megállapítások esetén nézek tüntetően a bugyim felé, hátha kezd már ott nőni valami). Hanem azért ilyen, mert hülye. Érzelmileg éretlen.

Nálad a "nem" az "nem", az "igen" az "igen", ezt mondd meg neki, és azt, hogy nálad így működik a kommunikáció, ettől nem tekintesz el.

Ha pedig úgy érzi, nem kap elég figyelmet, törődést, akkor azt is meg lehet magyarán mondani.

2012. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Az a vicc, hogy ez nem vicc.


Ismerek összesen kb. 8-10 nőt a korosztályomból, aki normális, nyugodtan gondolkodik és nem akarja folyton szítani a feszültséget. Sajnos mind foglaltak, a többi meg mind normálatlan. Ez van sajnos...

2012. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%

Pedig én is úgy veszem észre, hogy a legtöbb ( nem általánosítás) nőnél ez így működik. A legritkább esetben mondják azt, amit gondolnak, vagy az ellenkezőjét, vagy terelnek, mellébeszélnek. Igen, egy nőnek mindig van rá mentsége, hogy miért viselkedik ésszerűtlenül és hülyén:). Olyan, mint amikor egy nő megcsalja a párját, és akkor jön azzal,h a férfi a hibás, mert elhanyagolta. Ha viszont a férfi csalja meg, akkor rohadt mocskos pasi. Egyébként meg attól, hogy lepontozgattok mindenkit, még nem lesz igazatok, ez is jó példa arra, hogy nem tudjátok elviselni, ha vki nem dicsér titeket és nem ért veletek egyet:).


„Hogy ez mennyire igaz! Én is így látom, hogy a nőknek szükségük van arra, hogy megalázzák őket, meg tahóskodjanak velük, az ilyen férfiakhoz a leghűségesebbek.”


Igen, ez is igaz a nők 98%ára. Persze, most sem érvelnek, nem írnak semmi, csak lepontoznak, ettől még igaz lesz:).Egy példa: volt egy értelmes, zárkózott lány ismerősöm, aki azt mondta,h nem szereti a bunkókat,. Pár hónap múlva kiderült, hogy összejött egy bunkóval, és titokban 2 hónapja dugatta magát vele. És még hány ilyet láttam:). Na, ennyire lehet komolyan venni a nőket. Ja, bocsánat, a nők nagy részét:).

2012. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom, de elegem van már ebből a férfi hisztiből...

Persze, minden nő ilyen agyalágyult, mint amilyen senkiházikkal találkoztok, mi? :D Röhej, ezért nem lesz normális kapcsolatotok, mert mindenkihez így álltok hozzá és hülyeségeket találtok ki... Komolyan, legyetek melegek, vagy nem tudom, de ez már annyira unalmas...

2012. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
28%
A sok beszólás és hülyézés helyett kerítsetek pár könyvet a témában és rájöttök, hogy miért. Jó esetben nem csak megértitek a miértet, de még azt is aki így viselkedik, és mivel jó esetben a hülyézés is megszűnik, egyben ti is jobb emberek lesztek.
2012. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

Te jó ég! Komolyan hálás vagyok azért, hogy körülöttem nem ilyen tapló férfiak vannak, mint itt a kommentekben. Bár gyanítom, hogy ezek a "férfiak" még csak kis tizenévesek, akik itt nagyzolhatnak és előadhatják, hogy ők mennyire értik az életet.


Kedves kérdező!

Ha ilyen módon állsz ahhoz a nőhöz, aki melletted van, akkor nagyon gyerekesen viselkedsz te is. Ha problémátok van beszéljétek meg egymással és ne egy anonim fórumon fröcskölődj.

2012. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2%

„Jézusom, de elegem van már ebből a férfi hisztiből...

Persze, minden nő ilyen agyalágyult, mint amilyen senkiházikkal találkoztok, mi? :D Röhej, ezért nem lesz normális kapcsolatotok, mert mindenkihez így álltok hozzá és hülyeségeket találtok ki... Komolyan, legyetek melegek, vagy nem tudom, de ez már annyira unalmas...”


Most akkor másold be azt részt, ahol azt írom,h minden agyalágyult. Ja, sehol nem írtam. De még csak azt sem írtam, hogy minden nő, nem általánosítottam. Azt írtam,hogy nők többsége, de úgy látszik, néhány mondat értelmezése is komoly gondot okoz. Ki mondta, hogy nincs normális kapcsolatunk?:). Az a vicc, hogy be is mutattad most, hogy mennyire nehezen megy a LEGTÖBB( érted, legtöbb, nem azt írtam, hogy minden)nőnek az érvelés, gondolkodás. Idedobsz néhány mondatnyi hisztit, meg értelmetlen zagyvaságot. Amikor valaki kritizál titeket, rögtön relfexből jön a felháborodott hiszti, hogy jaj ti mocskos pasik, nem volt még barátnőtök, azért írtok ilyeneket blabla. Tehát azért, mert a nők a bunkókra buknak, nekünk nincs normális kapcsoltunk. Ez is egy jellemző sablonduma a nőktől, amit érvek hiányában mindenhova képesek leírni. Tudod, aki heteronak születik, az is marad, nem így működik, hogy holnaptól a férfiakat szeretem. Egyébként ezt is érvek hiányában minden olyan kérdéshez benyögik a nők, ahol nem dicsérik őket. És legközelebb akkor írj, ha érted is a kommenteket, meg tudod is, mit az az általánosítás, nincs kedvem mindent 2x elmagyarázni, mert nem fogod fel, amit írunk.

2012. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként a nőket már az anyjuk is így szocializálja. Kevés anya van, aki azt mondja a lányának, hogy "Állj ki magadért, mondd azt, amit gondolsz!". A többség még mindig a "játszd el, hogy rohadt nehéz az égőt kicserélni"-t nyomatja.

25/L

2012. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A 19. válaszoló jól írja: szocializáció. Egészséges ember nem úgy születik, hogy alapból képtelen a hatékony kommunikációra a másik nemmel (vagy bárkivel). Hiába nyomatják ezt a "Marsos-Vénuszos" könyvek. Egyébként elég röhejesnek tartom ezeknek az írásoknak a kinyilatkoztatásait, melyeket több tucatnyi életből vett példával meg tudnék cáfolni. Amelyek pedig ráillenek a sémára, azok meggyőződésem, hogy a szocializációnak köszönhetőek.
2012. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!