Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal babát szeretnénk de...

Picurxdxd kérdése:

Párommal babát szeretnénk de a család ellenzi mit tegyünk?

Figyelt kérdés
mit tehetnénk , párommal nagyon szeretnénk babát de a családom ellenzi , túl elit a családom és ezért ellenzik hogy még fiatalok vagyunk, meg hogy nem tudnánk úgyse jól nevelni, stb kifogásokkal jönnek, de emiatt folyamatosan depressziós vagyok mert érzem hogy ez hiányzik az életemből egy csöppség,

2012. nov. 11. 15:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
mert helyett de, bocs...
2012. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ha még a "példának okáért 18" kifejezés is kiakaszt, gyermekem lehetsz 35 éves is, alkalmas nem vagy még a családalapításra...

2012. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
24 vagyok és nem 18
2012. nov. 11. 15:38
 24/32 anonim ***** válasza:
90%

Tehát még mindig nem érted hogy a PÉLDÁnak okáért azt jelenti hogy nem azt mondtam hogy 18 vagy, hanem mondtam egy rohadt számot.

Gratulálok, kiakasztóbb vagy mint az ügyfeleim többsége, pedig már tanulmányt kezdem készíteni a generációs elhülyülésről...

2012. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
nem ismersz így nem ítélhetsz el , hogy milyen vagyok , miből gondolod h nem vagyok alkalmas?
2012. nov. 11. 15:42
 26/32 anonim ***** válasza:
40%

Na jó nézzük inkább józan ésszel. Kor ide vagy oda, az ember 20 évesen is szülhet gyereket csak az nem mindegy, hogy milyen körülmények közé.

Én azt mondom csak úgy vállalj gyereket, ha minden feltétel meg van ahhoz, hogy biztonságban fel tud őt nevelni. Ha neked meg a párodnak is van munkája és esetleg külön lakásotok is, az már egy jó pont akkor szerintem nyugodtan jöhet a gyerek. :)

Nyilván te is tudod, hogy egy gyerek felelősséggel jár, de szerintem ezt nem is kell magyaráznom egy 24 évesnek :) A családod véleményét meg ebből a szempontból szard le, ha te úgy érzed, készen állsz egy gyerekre és főleg ha a párod is szeretné, vágjatok bele

2012. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
40%

Mi a f@sz köze van a családnak ahhoz hogy ti mikor vállaltok gyereket???

Ha mind a ketten akarjátok és tisztába vagytok vele, hogy ez mekkora felelősség akkor csináljatok egy babát. A ti életetek a ti döntésetek.

Amúgy meg ha mondjuk most vagy 24 és megszülteik a baba akkor 20 év múlva mikor felnő még csak 44 leszel szóval akkor még bőven az idős kor előtt vagytok és talán még azt is látjátok ahogy a dédunoka születik.

2012. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
69%

Miert nem akartok elni bulizni bejarni a vilagot kialudni magatokat es turazni a hegyekbe?

Egy gyerek bog nincs alvas nincs kozos vacsora nincs pihenes nincs vilagjaras.

Az a baj hogy a nok akik hamar szulnek azok 30 korul sirnak ,,nem is eltem meg a gyerek miatt,, es 40 eevessen masodik kamaszkorukat elik meg. Varjatok egy gyerek nagy felelosseg es nagy proba a hazassagra.44 eves 4 gyerekes anyukakent mondom ezt neked

2012. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy alkalmas még a szülői szerepre. Tudod miért? Mert állításod szerint lemúltál már 20 de nem tudod egyedül eldönteni ezt a kérdést, és mész a szüleid parancsa után mint egy birka. Ha van saját munkád, párod, házad akkor szülhetsz gyereket amikor akarsz. Persze az más kérdés ha a mondjuk a szüleiddal laksz és az ő nyakukra jönne a gyerek! Arra valóban nincs jogod, de ezt nem említetted!
2012. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

"picurxdxd"


Eleve már ebből lelehet szűrni, hogy gyerek vagy még... Inkább babázzál(nem igazival):D

2012. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!