Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők, kérlek...

Távkapcsolatban élők, kérlek mondjátok, hogy nem vagyok idióta?

Figyelt kérdés
Ma volt az utolsó közös esténk, holnap repül el messzire és sok időre.. A vállamnak, ahol magához ölelt olyan illata van, mint neki, ezért úgy zuhanyoztam, hogy azt a vállamat csak víz érje, szappan ne, hogy egy darabig még érezzem.. Kérlek mondjátok, hogy ti is szoktatok ilyeneket csinálni, és nem én vagyok zakkant :)
2012. nov. 7. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez aranyos, azért néhány nap múlva majd ott is mosd meg. Addig meg vedd meg magadnak a parfümjét, fújj belőle a kispárnádra, szépeket fogsz álmodni. Kitartás, minden nappal egyre közelebb a találkozás. :)
2012. nov. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. :) Nekem itt hagyta a pulcsiját (bár csak egy hétre), azzal alszok. *-*
2012. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem meghülyíti az embert... szóval ilyenkor minden hülyeség normális :))
2012. nov. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
de aranyos vagy!! én kaptam egy plüssállatkát barátomtól, amit befújt a kedvenc parfümével, így vele alszom. ritkán találkozunk, de ha itt van mindig újrafújja. szeretem:)
2012. nov. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Az én párom több mint egy éve külföldön dolgozik,de a mai napig rosszul viselem amikor visszamegy :( ! Ilyenkor amig nincs itthon, a másodikos kislányunkkal mindig együtt alszom.Utálom amikor nincs itthon,olyan üres nélküle a lakás... de muszáj ezt csinálni :/ . Most ment vissza vasárnap és nem jön haza majd csak karácsony előtt,a póló amit utoljára viselt most nekem is itt van az ágyban ... jó legalább igy érezni még az illatát ;) !A fürdőben felejtette az egyik dezodorját ... abból is szoktam illatmintát venni ;D .
2012. nov. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a használt pizsi pólójában alszom. :-)
2012. nov. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a férjemmel alszom és néha a hónalját szagolgatom. Ez komoly, nem vicc. Állítólag azok a nők akik rendszeresen férfi "illatát" érzik, rendszeresebben is ovulálnak, így a ciklusuk is rendszeresebb. Ez biztos valami tudatalatti egészségügyi intézkedés, hogy mindannyian férfiszagot akarunk magunk mellé, mert az jó. :-D
2012. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem tudja mennyire szerencsés, hogy ennyire szereted :)
2012. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kulcsait hagyott a párom ő meg a fényképnémet vitte magával.számára.r egy helyzet ez hát nem is bírtuk sokáig így kikoltoztunk mi is így minden nap együtt tudunk lenni
2012. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam a múltkor.. Egész nap kb szagolgattam magam, ahol még éreztem az illatát a kezemen, karomon. :)
2012. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!