Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet a költözésre?

Figyelt kérdés
Osztályomba az összes lány utál és szemétkedik velem nincsenek barátaim és utálok így be menni az iskolába utcánkba az egyik kutya mindig kerget UTÁLOM ezt az egészet felhoztam már a költözést a szüleim azt mondták:hogy nem akarnak (olyan helyre akartunk költözni ahol közel van a szüleim munkahelye) szerintük rossz lenne nekem meg stb stb de ez nem így van 12/L
2012. okt. 28. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok rossz tanuló (4-5) amikor beszélgettünk erről nem a pénz volt a baj :/
2012. okt. 28. 15:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kora tini problémáid elöl nem tudsz egy költözéssel elmenekülni. A problémáid oda is követni fognak.


Az új iskolában is utálni fognak, és szemétkedni veled. Ott is lesz az egyik utcán egy kutya aki megkerget...

Vagy is ezek a problémák amik vannak ezek benned vannak. Egyszerüen próbálj kialakítani barátságokat. Ha nem megy akkor erröl beszélj szüleiddel, mond el nekik mi a baj az iskolában, mi az amit te szeretnél, hogy néz ki az a légkör aohva te szivesen járnál, hogyan kellene viselkednie a gyerekeknek veled.


A kutya ügy pedig egyszerü, anyukád beszéljen a kutya tulajával és ha utánna is megkerget akkor szoljatok a rendörségnek.

2012. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd ha kicsit idősebb leszel, akkor rájössz, hogy költözni mégsem olyan egyszerű, különösen a jelenlegi gazdasági helyzetben. Ez egy nagyon megfontolandó döntés. Nem írtad, hogy hányadikas vagy, de a korod alapján kb.vhatodik osztályos. Ha van a közeletekben hatosztályos gimnázium, akkor jövő évtől elvileg járhatsz oda (ha csak be nem fejeződtek már a felvételik) és akkor ott új lappal indulsz. A kutyával kapcsolatban pedig szólj a szüleidnek, hogy intézkedjenek az állat gazdájánál.
2012. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem menekülhetsz el a problémáid elől, előbb utóbb úgyis megtalálnak megint. Szembe kell velük nézned, és meg kell oldanod őket. Ebben a szüleid egészen biztosan támogatni fognak, végül pedig büszke leszel arra amit így elérsz!
2012. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A költözés nem olyan egyszerű, rengeteg pénzbe kerül, sok meló (én is épp dobozolok, csak pihenésképp szoktam itt olvasgatni), az új helyen felújítani, átcuccolni... és az se biztos, hogy máshol jobb lesz. Ott is lehet hülye kutya, idióta szomszéd, és idegesítő iskolatársak.
2012. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!