Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Arra,hogy magántanuló lehessek. Nem vagyok tartósan beteg,meg nincs olyan nagyon komoly indokom rá, csak nem bírom ezt így. Az osztálytársaim miatt is,meg a tanáraim miatt is. Nem az én világom ez,és nagyon nehézkesen indulok el reggelente,és úgy is jövök haza,hogy elég volt mindenből..Nem szeretnék átmenni másik iskolába,mert nincs a közelben,meg még több oka is van. Légyszi,ne próbáljatok meg lebeszélni róla,nekem tényleg ez lenne a Legjobb.

A szüleimet erről már nehezebb lesz meggyőzni azt előre tudom,ezért még nem próbálkoztam vele. Csak éppen annyit,hogy elkezdtem róla beszélni anyával,de nem mondtam neki hogy szeretnék magántanuló lenni csak hogy milyen jó lehet. Már akkor érdekesen nézett rám,és ismerem őket,tudom hogy ha nem mondanék valami olyat ami tényleg meggyőzné őket,rögtön rávágnák hogy NEM. És azt se tudom hogy kezdjek neki,mindkettőjükkel beszéljek,vagy először csak egyikőjükkel . És tudom,hogy ha már rosszul fogok hozzá,biztosan nem engednék meg. Arra is gondoltam,hogy megbeszélhetném a mamámmal hogy neki mi a véleménye erről, tanácsot kérnék tőle hogy szerinte mit mondjak anyáéknak,stb.

Egyébként szerintem nem okozna nekem se nagy gondot ez, 5,00 az átlagom.:) (13L 7.oszt..)


2011. dec. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fő az őszinteség! Nem tudsz olyan dolgot mondani szerintem nekik, ami arra bírja őket, hogy engedjenek! Max, hogy atrocitások érnek az iskolában! De a legtöbb szülőnek ez nem indok!
2011. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
EGY ÉVRE??? Kizárt, h engedjék, és igazuk lenne. Magántanulónak lenni sok pénzbe kerül.
2011. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj eléjük és mond meg. Igazuk lesz, ha nemet mondanak. Nem elmenekülni, hanem szembenézni kell a problémákkal. Ha lesz egy munkahelyed és valakinek nem tetszik az arcod akkor sem mehetsz el mondjuk koldulni, mert neked ez nem tetszik. Ilyen az élet, rengeteg ennél sokkal rosszabb dolog is lesz még benne. Ezt a 1.5 évet már kibírod, keress barátokat ha nem az osztályból, akkor a suliból, ha nem megy akkor nézz levegőnek mindenkit. Egyáltalán nem jó magántanulónak lenni. Nincs meg a közeg, kimaradsz egy csomó jó órai buliból, másként kapod az anyagot. Buta vagy, ha meg akarsz futamodni.
2011. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

grat hogy kitűnő vagy.. de lusta vagy!!!


az iskola pedig fontos a jó szocializálódás szempontjából!


hacsak nem vagy ronda, és nem cikiznek minden nap az osztálytársak, akkor nem ajánlom.


bírd ki, hidd el, ha jól csinálod, úgyis sokkal nagyobb ember leszel, mint bármelyik mostani menőgyerek az osztályból.

2011. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bántanak, piszkálnák állandóan a suliban, akkor jobb, ha rendes iskolába jársz. Ráadásul a magántanulóság sok pénzbe is kerül. Úgyhogy én a szüleid helyében nem engedném.
2011. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én nemengedném meg! és szerintem a szüleid se fogják. Szedd össze magad. Ez nagyon gyerekes gondolkodás
2011. dec. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!