Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot ajánlanátok...

Milyen ajándékot ajánlanátok egy keresztelőre?

Figyelt kérdés

Párom bátyjának kisfiát keresztelik a hétvégén. Párom lesz a keresztapa. Milyen ajándékot ajánlanának neki, mit vegyen?


Ilyenkor nekem is kell ajándékot venni, mi a szokás?


2012. okt. 20. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Audry! Azért nem minden pihiszék 30 ezer. Én 5 ezerért vettem újat, igaz nincs tele kütyükkel, de a célnak megfelelt. Amúgy kérdezőnek! 7 hónaposnak már tuti nem kell pihiszék, ill. 6 hónaposnak sem. Majd írd meg mit vettél! Audry előtti voltam.
2012. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

a baba még csak 7 hetes...

igazából nem tudtam neki venni mást, csak egy vízzel hűthető rágókát :( gondolom ilyenből már van pár db nekik, de annyira ki volt ürülve minden, h mást nem tudtam...

szülőknek majd viszek egy pezsgőt


Párom (aki a keresztapa lesz) egy meleg ruhát vett neki és egy kismotort, amit majd 2-3 évesen tud használni

2012. okt. 20. 15:33
 13/14 anonim ***** válasza:
bocs, nem tudom miért gondoltam, hogy hat hós a baba...
2012. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

semmi baj :)


és nem gáz szerinted egy rágókával odaállítani? vegyek mellé még vmit?

2012. okt. 21. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!