Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Ők lennének a...

Hogy is van ez? Ők lennének a kivételek?

Figyelt kérdés

Ahogy én olvasom, hallom, látom, a 40-es elvált férfiak, ha fiatalabb lánnyal kezdenek, akkor azok a lányok csinosak, sokszor többnek néznek ki a koruknál, csinosan öltözködnek, feltűnően szépek.

Na most van egy csoporttársam, 19 éves. Még középiskola alatt összejött egy 40vhány éves férfivel(aki idősebb, mint a lány apja). Már majdnem egy éve együtt vannak.

A csoporttársam egyáltalán nem szép, sőt... minden rosszindulat nélkül én csúnyának mondanám, semmi szép vonása nincs. Nem öltözik csinosan, nem magas-vékony-jó alakú. Csak úgy van, egy átlagon aluli lány.

Ilyen kapcsolatból(idősebb férfi-fiatalabb lány) ezt az egyet ismerem, ahol ilyen a lány.

A férfit nem ismerem, sohasem láttam.


Hogy lehet ez?


2012. okt. 19. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet világ meváltó kérdései...
2012. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindenkinek egyforma az izlése, ez ilyen egyszerű.
2012. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Az egyiknek ez tetszik a másiknak az, az egyik a külsőt nézi, a másik meg azt ami belül van.
2012. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen van ez így ahogy írod. Relatív hogy kinek mi a szép.

Amúgy az én ismeretségi körömben is volt példa a fiatal csaj 40es pasi. Általában ezeknek a csajoknak számít a valami, hogy van kocsi , ház, biztos munkahely, és ők így előrébb kezdhetik.( nem feltétlen pénzéhesek egyszerűen imponál nekik a dolog) De kevesen tartanak is ki a pasi mellett. Kb mikor 25 évesek lesznek rájönnek hogy a pasi már egy öregedő fickó, akinek sok mindenhez nincs úgy kedve mint neki, és ilyenkor 5-6 év után menesztik a pasit és elkezdenek korban magukhoz illőt keresni.

2012. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Ott lakik a pasinál ingyen?
2012. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Most a suli miatt külön városban is vannak, de előtte sem laktak együtt. Annyit tudok, ha a pasi talál itt munkát, akkor vesznek (vagy vesz a pasi, mert a lány még sose dolgozott, saját pénze nincs, csak szülők) egy lakást.
2012. okt. 19. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Az nem szentírás, hogy 40-es elvált pasinak csak szuperjó fiatal, csinos nője lehet. Ízlések és pofonok. De miért kérdezed? Szimplán érdekel vagy más?
2012. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a szerinted átlagon aluli lány a pasi szerint dögös csaj. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik!
2012. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyik a fiatalságot keresi, a másik a pénzt, ehhez jönnek az érzelmek. Ki tudja, mi lesz, ezt sosem lehet előre megjósolni, én is ismerek párt, akiknél 18 év korkül van, együtt vannak, a gyerekük volt évfolyamtársam.
2012. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, én inkább azt látom, hogy azoknak maradnak a negyvenes elvált pasik, akik a saját korosztályukban nem kelnek el. Most komolyan, szerinted ha egy csaj nem komplexusos, akkor miért fogdosna lottyadt segget, ha talál feszeset is? :D
2012. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!