Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van aki ennyire magányo...

Más is van aki ennyire magányosnak érzi magát? A férjemmel elváltunk, de egyébként is külföldön dolgozik. Napközben dolgozom, a gyerekekkel vagyok, de az estéket egyre nehezebben viselem

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 00:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amúgy neked 6-os/8-as, tökéletesen igazad van. Én itthon végezhető munkát csak akkor vállalok, ha meleltte tudo sportolni. De eddig még nem keleltt. Kell a munkahely, kell hogy eljárjon az ember.

Sajnos kevés ember sportol, mászkál értelmesebb helyekre. Nekem a kocsmázás nem szociális kikapcsolódás.

2012. okt. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ismerkedjél. Mért kéne magányosan élned? Lépj tovább. Hidd ellehetsz még boldog, csak rajtad múlik.
2012. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok. És nem a legjobb parti két gyerekkel :-)
2012. okt. 19. 09:46
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A két gyerek nem akadály, lehet kicsit nehezebb, de nem lehetetlen. Csak rajtad múlik. Rengeteg egyedülálló szülő talál társat, csak nem ugy kell hozzáállni hogy ugysem vagyok jó parti.
2012. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most válunk én is a magányt viselem nehezen.:(

Barátokhoz eltudsz járni,vagy ők hozzád és akkor a gyerekek miatt is könnyebb.

2012. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekem sincs, másfél éve vagyok egyedül és imádom a magányt!!
2012. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A magányodat szivesen elcserélném. Egyáltalán nincs kedvem emberekkel találkozni. Nekem 3 ember már tömeg. A tömeget meg utálom. Szerencsére, már több mint 10 éve senki sem látogatott meg. Nem vagyunk egyformák.:))
2012. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!