Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van aki ennyire magányo...

Más is van aki ennyire magányosnak érzi magát? A férjemmel elváltunk, de egyébként is külföldön dolgozik. Napközben dolgozom, a gyerekekkel vagyok, de az estéket egyre nehezebben viselem

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
miért váltatok el? Bepasizott külföldön?
2012. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
úgy értem becsajozott :))
2012. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Inkább becsajozott :-)
2012. okt. 19. 00:29
 4/18 anonim ***** válasza:
vagyok,irj privátban ha van kedved beszélgetni.
2012. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én is külföldön dolgozom a családomtól távol, de ki lehet bírni h ne csajozzon be az ember
2012. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hmmm... Mennyi idősek a gyerekek? Lehet valami új hobbi, pl. tornázni járás vagy ilyesmi segítene, ha nem kell már vigyázni rájuk, vagy van őket kire hagyni. Nem is kell drága termeket nézni, nálunk pl. a művelődési házban zumba, thai chi, jóga, szappanöntés meg minden van és tök olcsón ahhoz képest.


De én esküszöm újabban az ilyen vallásos köröket nézem, mert ott sem csak Biblia olvasás van, hanem kézműves kör meg ilyenek, meg van baba-mama kör is náluk meg minden, szóval végső esetben ilyen helyen is találhatsz valami változatosságot, vagy társaságot.


Aranyos, hogy itt ajánlják, hogy beszélgetnek veled, de az igazság az, hogy semmit nem ér hidd el, én próbáltam, de ugyanúgy ott ülsz magadban és én pl. még szánalmasabbnak éreztem magam attól, hogy csak az interneten vannak "emberi" kapcsolataim. :S

2012. okt. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok, és házas, de ne zavarjon. Mivel a férjem katona és jár külszolgálatokra nem mindig tudunk együtt lenni és olyankor hatványozottan üt be a magányosság érzése főleg, hogy napom pár éve a munkámat itthon végzem a számítógép előtt. Így aztán nincsenek olyan munkahelyi kapcsolataim, mint másoknak, és sokkal jobban hiányzott a szocializálódás, a rendszeres hobbi, aminek a hiánya másoknak talán fel sem tűnik, mert eljárnak a munkahelyre mindennap emberek közé és az nekik már társaságba járás, így nem is igénylik, hogy rendszeres hobbijuk, más társaságuk legyen, akikkel el is lehet járni ide-oda.


Esetleg, ha csak simán olyan a munkája, hogy nincs beszélgetés, nincs közösség, nem olyan a légkör, akkor az sem segít.


Egy bizonyos kor és például sok költözés után sokkal nehezebb emberi kapcsolatokat is kialakítani, főleg, ha az illetőnek a munkahelye erre nem alkalmas bármi okból. Akkor szinte teljesen meg van lőve.


A valódi és tartalmas emberi kapcsolatokat nem pótolja a számítógépes beszélgetés vadidegenekkel. Mindegy, miről beszélgettek.


Sőt ne haragudj, de ha bunkó akarok lenni, inkább az "impotens" kategória az, aki megelégszik az ilyen álkapcsolatokkal.

2012. okt. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hopsz, ezt elnéztem, ne haragudj utolsó, azt hiszem hiba volt letenni a szemüveget! :D
2012. okt. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Oké utolsó, de én az 5-ösnek írtam. Te a 6-os vagy. (Ezen a fórumon senki nem ismeri a számokat? Nagyon sokszor elhibázzák.)
2012. okt. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérek! Nem frissítettem és nem láttam az egysorosod.
2012. okt. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!