Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy történni fog...

Félek, hogy történni fog valami durva az exem és férjem között. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exem azaz igazi 'vad' férfi aki szereti az erejével elintézni a dolgokqt (a mostani férjemet sem kell félteni de legalább ritkán használja és csak akkor ha már szóban mindent megpróbált). Békében hagytuk el egymást és abban egyeztünk meg, hogy tarthatjuk a kapcsolatot de max barátok lehetünk, ezzel eddig nem is volt baj. Éltük a saját életünket, ő is talált magának egy nőt de szakítottak és azóta keres engem. Eddig szívesen láttuk mindketten itthon de egyszer nagyon összekaptak a férjemmel és kicsit csúnya vége lett, ha nem lettem volna ott akkor valamelyik (vagy mind a kettő) börtönben kötött volna ki. Az exem megvette a velünk szemben lévő házat így minden nap látjuk egymást. Nem merek elmenni itthonról mert félek, hogy valami hülyeséget csinálnak, nem egyszer mentek már egymásnak vagy az utca közepén olyan szinten kiabáltak egymással hogy már én féltem. Mondtam a férjemnek hogy legalább neki legyen annyi esze hogy nem csinál hülyeséget (már csak azért sem mert van egy 1 éves gyerekűnk) megígérte de nem telt bele negyed óra már láttam hogy beszélnek egymással, gondolom nem egy baráti csevegés volt. Én nem akarok elköltözni. Az lenne a legjobb ha találna magának egy nőt és elmenne. Eben a helyzetben mit tudok tenni ha mind a ketten kezelhetetlenek? Rá sem ismerek a férjemre!

27/N


2012. okt. 7. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telóról vagyok.
2012. okt. 7. 14:07
 2/6 intrepid ***** válasza:
22%
Mondd azt az exednek, hogy a férjed sokkal jobb az ágyban mint ő, ő nagyon gyenge volt, azonkívül szeretett női fehérneműben mászkálni, és ezt elhíreszteled az egész környéken, mindenkinek, ha nem száll le rólatok. Nem baj ha hazugság. Ez lehet, hogy visszatartja.
2012. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

A kulcs itt te vagy, te vagy az aki részt vett ebben a modern társasági játékban hogy a két pasi összejár, a volt pasi feljár, majd duduzunk sokat, esetleg még majd nyaralni is együtt megyünk.

Ez biztos marha jópofa lehet sokak számára, de be kell lásd ez a viselkedés ilyen veszélyt is hordoz magában.

Ebben neked nem kellett volna részt venni, a férjednek sem.


Te vagy a megoldás, egyértelmüvé teszed azt hogy ki kicsoda az életedben a volt párod és a jelenlegi számára. Nem csak tessék lássék és egy kiskaput mindig nyitvahagyva, hanem egyértelmüen és végérvényesen.

2012. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsónak mennyire igaza van. Egyik ismerősömmel hasonló okokból az történt, hogy egy közös nyaralás alkalmával az ex belevágta a kést a pasiba. Hozzáteszem értelmiségi emberekről volt szó, épp ezért hihetetlen. Baromság az exszel tartani a kapcsolatot. Kezdhetnéd ennek megoldásával.
2012. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy az új párodat szereted, és az ex-ből már kiszerettél, mert rájöttél, hogy nem az eseted.
2012. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már 5 éve vagyok a férjemmel, eddig minden jó volt. Azt hittem ez így is marad. Eleinte nem járt hozzánk de később beugrott egy kávé erejéig vagy csak beszélgetni egy kicsit ha erre járt, ezzel nem is volt gond. Nyáron történhetett valami ami miatt megváltoztak de nem tudom hogy mi.
2012. okt. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!