Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte minden kamionos megcsal...

Szinte minden kamionos megcsalja a feleségét, élettársát, barátnőjét?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 23:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%
Ja meg egyéjszakása... Nem vitatom, biztos van aki megoldja, de az alvást sem úgy kell elképzelni, hogy megáll valami hotelban aztán alvás előtt még leugrik a bárba és ismerkedik kicsit. Megáll egy megfelelő parkolóban a pálya szélén és alszik a kamionban.
2013. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

21-es

Mindez igaz, de valamit kifelejtesz. A kamionstopok ideje alatt bőven el tud kalandozni. Hétvégente, meg ünnepnapokon nincs is mit csinálnia. Vagy bezárkózik a kabinba vagy elindul egy kicsit kikapcsolódni. A szombat este tipikusan az az időszak, amikor megtelnek a városszéli szórakozóhelyek a sofőrökkel és ott bizony vadásznak rájuk a hivatásos lányok...akik gyakorlatilag csak belőlük élnek sok helyen.

2013. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%
Vadásznak rájuk a hivatásos lányok? Hát figyelj, itt megcsalásról volt szó és nem arról, hogy krváznak-e a kamion sofőrök. Aki meg olyan, hogy adott esetben nem bír ki 2 hetet dugás nélkül, és inkább fizet gyorsan, az otthon is találna kifogást, hogy krvázhasson, szóval megint nincs köze a kamionsofőrködéshez.
2013. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
32%

óó persze mami de hamarabb bekövetkezik h csóringer kamionost csalja meg a drágalátós rüfkéje előbb mikor otthon nem tud a fenenagy unalmával meg p1naviszketegségével mit kezdeni, mert apuci nincs otthon minden este h megdöngesse, és pillanatok alatt talál valakit helyetteíteni.

Aztán a hapikámat már csak egy összepakolt táska cucc meg egy válókereset várja az asztalon mikor 3 hét után hazaesik valahonnan a világ végéről, mert kirakta a megátalkodott ribanc a saját lakásából.

2013. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 24-es!

Én meg azt mondom, hogy nincs igazad. Van erre is példa, de szerintem az ellenkezőjére több van. Nálunk a családban is történt ilyesmi sajnos ... Nekem pedig az a tapasztalatom, hogy amikor egy nő magára marad a gyerekekkel meg a háztartással, hivatalos ügyek intézésével, meg esetleg ha neki is van munkahelye még pluszban az is, nem tudom mikor marad ideje arra, hogy pasit fogjon magának...

2013. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%

Egy kamionosfeleség (azaz az én) véleményem, tapasztalatom: nem kamionos, hanem személyfüggő...

A férjem nem csal meg, én sem őt. Nem azt várom, hogy mikor megy el itthonról, hanem hogy mikor jön haza. (Itt jegyzem meg, nem kalandvágyból kamionoznak az emberek javarészt, hanem sajnos a pénzért)

Van jópár hasonló mentalitású kollégája, akiket vár otthon feleség, gyerek, és hűségesek egymáshoz. Olyan is van, aki bizony rendszeresen qrvázik, és siet el otthonról. Hogy ennek van-e hátsó oka, nem tudom.

Olyan is van, akit az asszony "rakott ki" otthonról, mert csak addig volt jó a kamionos férj, amíg a pénzt vitte haza... Tehát én nem általánosítanék. Soha meg se fordult a fejembe, hogy aggódnom kéne, de szerintem a férjem ugyanígy van ezzel. Itt a megcsalást szerintem nem úgy kell érteni, hogy valaki szeretőt tart a klasszikus értelemben, hanem úgy, hogy qrvázik. A kettő ugyanaz, és mégis más...egy szeretővel nem feltétlen csak a szexről szól a kapcsolat, lehet bensőségesebb is, míg egy hivatásosnak fizet valaki, megtörténik, aztán mindenki megy a dolgára.

Az én ismertségi körömből, mielőtt a férjem megismertem volna, volt szintén pár kamionos, náluk is a hűség, és a család szeretete a jellemző.

2013. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%
Persze nyílván minden kamionos..szánalmas komolyan ez a kérdés.Talán meg kellene ismerni a másikat és bízni benne.Nem ilyen hülyeségekre alapozni.Ha valaki félre akar b@szni akkor mindegy hogy hol van és mit dolgozik.
2013. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Pont azért tettem fel a kérdést... hogy mások akik ebben élnek és tudják ezzel kapcsolatban mi merre hány méter...saját tapasztalatuk van! elmondják nekem azt. És arra is kiváncsi voltam, hogy ez személyiség függö vagy ún. "szakmai ártalom". Nem arra voltam kiváncsi h pontozd a kérdésem minöségét úgy, hogy talán halvány lila gözöd sincs az egészröl... csak nincs életed és ezen éled ki magad, hogy az interneten lógva kritizálj másokat és bele szólj olyan dolgokba, amihez közöd sincs... nem a kérdésem szánalmas hanem te! (A válaszodból következtettem erre, ha nem így van, akkor bocsánat!)
2013. márc. 12. 21:32
 29/34 anonim válasza:
Butasag nincs koze a foglalkozáshoz!
2014. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
100%

Ez kizárólag a feleség, élettárs, és barátnőn múlik:)

Nem csak hivatásos sofőr vagyok, de zenész is,na erre mit lépsz?

Sose csaltam meg a barátnőm, ha más kellene akkor szakítanák, és máshoz mennék, ha meg ő kell akkor mért mennék máshoz?

Amúgy hallottam már olyan lakatosról aki megcsalta a feleségét, pedig a lakatosokra nem is mondják:))))

2014. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!