Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte minden kamionos megcsal...

Szinte minden kamionos megcsalja a feleségét, élettársát, barátnőjét?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 23:55
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
68%
Lehet hogy némelyik igen,megteszi.Ahoz hohy valaki megtegye,nem kell kamionosnak lenni,ahogy már volt róla szó.Ha valakinek ez benne van a vérében,az bárhol megteszi!
2012. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Valójában az is érdekelne, hogy aki alapjába véve nem ilyen típus, azt az embert ez a kamionos életvitel megtudja-e változtatni olyan szinten, hogy megcsalja a párját?
2012. okt. 4. 18:58
 13/34 anonim válasza:
85%
Ez engem is érdekelne!Azt szokták mondani a távolság sokszor,jót tesz egy házasságnak,kapcsolatnak.Párom is kamionozik már régóta,de én nem vettem észre rajta,hogy megcsalna.Ez sok mindenen múlik,van baráti körbe olyan ismerőseink akik azért váltak el mert a feleség állandóan kiabált vele miért nem jön már haza.Ezt megunta gondolom és belefáradt,igy mindig veszekedtek.Ez a munka társasjáték,válaljuk azt h,több ezer km-re vagyunk egymástól.Meg a bizalom,de kitudja mi váltja ki ezt a dolgot.
2012. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem pont de akad ilyen. A kollégámat otthon várja a felesége és az 5 éves lánya, közben a qváját hordozza magával és a felesége nem is sejti. Nekem is nagyon sokszor lenne alkalmam megcsalni a feleségemet de nekem többet ér a házasságunk mint pár perc. A mi körünkben ritka az ilyen de ismerek olyanokat akiknél ez mindennapos.

Egy utcaseprő is ugyanúgy megtudja csalni bármikor az asszonyt ha úgy van.

2012. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk az utcában meg pont fordítva történt!

Alig várta az asszonyka, hogy útnak induljon a kamionnal férje.

Azután már jött is a szerető...


Tehát a kérdés:

Minden kamionost megcsal a felesége??

2012. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden kamionos ilyen. De szerintem aki eleve világjáró, kalandkereső típus lehet, direkt választja ezt a "hivatást", h így felelősségvállalás nélkül tudjon nőzni/pasizni és a biztonság, gyerekek, feleség, és persze a változatosság is megvan. Ugyan honnan tudná meg a feleség 5000 km-ről pl, h Őneki volt egy egy éjszakása? (Ahhoz azért nagy a világ, elég pechesnek kell lenni). Szerintem ezért általánosított a drága ismerősöd.

De sztem azért bőven akad köztük olyan aki tényleg csak a látnivalókért, kalandokért, utazásért, világnézésért és nem a nőkért és a változatos szex miatt kamionozik.

2012. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
36%
Akit én ismerek az igen.
2012. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
33%
Ez elég nehéz dolog,igy eldőnteni.Hogy ki mit csinál kint,távol a családjától!Csak az meg nem szép ha,kint hurcolja a nőciét,a család meg itthol aggodik érte.Sajnos volt rá eset hogy lebukott a srác mert karambolozot,és vele volt a nője.Ilyenkor meg mit mond,stopos a csaj.Ha valakinek ez igy jó, az az ő dolga.
2012. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%

Feljebb már írták:


"Minden kamionost megcsal a felesége??"

2013. jan. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk sok kamionos van a családban. Az igazság az, hogy beteszik a seggüket a gépbe, aztán örülnek, ha elkamionozgatnak Moszkváig meg ilyen messzi helyekig a cuccal, leadják és jöhetnek vissza. Egyik sem azzal foglalkozik, hogy útközben még ismerkedjen, meg nőzzön, elég az az állandó vezetés, stressz.. Nem úgy néz ám ez a munka ki, kényelmesen bulisan, csillogva, kis kerülőkkel bejárja a világot.


Van, hogy reggel arra kel fel, hogy a parkolóban leszívták az üzemanyagát, ilyenkor egyből összeszorul a szíve, hogy még jó, hogy nem nyitották ki és őt nem verték agyon, vagy néhány országban olyan parkolókban kell megállni pihenni éjszakára, mintha valami horror filmet akarnál forgatni. Nem is mehet akármikor, nem is mehet akármennyit, ráadásul manapság már van kis követőjük is, számítógépen is meg lehet nézni, hogy merre járnak, tényleg nem úgy néz ki, hogy munkaidőben össze-vissza kamionozgat luvnyák után kutatva.

2013. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!