Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A nővérem...

Mit csináljak? A nővérem direkt arra neveli a gyerekét, hogy utáljon engem.

Figyelt kérdés

A nővérem 27 éves és még velünk lakik. És van egy 5 éves kislánya.

És a lényeg, hogy a nővérem azt neveli belé, hogy engem gyűlöljön. Amikor hazajövök az iskolából és köszönök a kislányának, a gyerek ordibál velem, hogy hagyjam békén. Aztán elég sokszor csak úgy minden ok nélkül idejön és belém rúg, megharap, megtépi a hajamat, felpofoz, ilyenek. És a nővérem, amikor szólok neki, csak annyit mond rá, hogy jól tette.

A szüleim is mindig rám fogják, ha nyávog valami miatt, pl azért, mert lementem a földszintre az unokahugom meg nyávogott, mert irritálta, hogy ugyanabban a szobában vagyunk. És mindig ez van, amikor a kislány pl. tv-zik és én is leülök mellé, vinnyog, és egyből anyámék is velem ordibálnak, hogy ahová én bemegyek, ott mindenkinek rossz kedve lesz és hogy miattam nyávog a kicsi is, mert én nem hagyom békén.

Épp ezért már a napom 98%-át vagy iskolában, vagy a szobámban töltöm, nehogy belém kössenek, hogy útban vagyok.

Mit tegyek? Már nem érzem úgy, hogy én is a család tagja lennék.

15/L


2012. szept. 30. 13:02
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor örülhet, mert amint lehet, elmegyek innen, minél messzebbre, hogy soha az életeb ne kelljen találkoznom velük.
2012. szept. 30. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!