Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A nővérem...

Mit csináljak? A nővérem direkt arra neveli a gyerekét, hogy utáljon engem.

Figyelt kérdés

A nővérem 27 éves és még velünk lakik. És van egy 5 éves kislánya.

És a lényeg, hogy a nővérem azt neveli belé, hogy engem gyűlöljön. Amikor hazajövök az iskolából és köszönök a kislányának, a gyerek ordibál velem, hogy hagyjam békén. Aztán elég sokszor csak úgy minden ok nélkül idejön és belém rúg, megharap, megtépi a hajamat, felpofoz, ilyenek. És a nővérem, amikor szólok neki, csak annyit mond rá, hogy jól tette.

A szüleim is mindig rám fogják, ha nyávog valami miatt, pl azért, mert lementem a földszintre az unokahugom meg nyávogott, mert irritálta, hogy ugyanabban a szobában vagyunk. És mindig ez van, amikor a kislány pl. tv-zik és én is leülök mellé, vinnyog, és egyből anyámék is velem ordibálnak, hogy ahová én bemegyek, ott mindenkinek rossz kedve lesz és hogy miattam nyávog a kicsi is, mert én nem hagyom békén.

Épp ezért már a napom 98%-át vagy iskolában, vagy a szobámban töltöm, nehogy belém kössenek, hogy útban vagyok.

Mit tegyek? Már nem érzem úgy, hogy én is a család tagja lennék.

15/L


2012. szept. 30. 13:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem a te a dolgod nevelné. Vinné a nővéred a kölykét, ahova akarja. :S
2012. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát igen. Meg most lehet, hogy szemétnek hangzik, de basszus 27 éves, ennyi idősen miért lakik még mindig velünk? Megértem, hogy szegénység van, ilyesmi, de ha mások meg tudják oldani ezt az elköltözés dolgot, ráadásul sokkal szegényebb körülmények között is, akkor ő miért nem?
2012. szept. 30. 14:27
 13/21 anonim ***** válasza:
Én az unokaöcsémnek ha csokit veszek békén hagy egész nap
2012. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Van a gyereknek apja valahol? Vagy csak ilyen diszkós baleset volt?
2012. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14:50 Jó neked, engem még akkor is macerál, ha adok neki csokit.

14:53 Az igazi apja meghalt kb 5 éve, azóta a nővéremnek van barátja.

2012. szept. 30. 14:54
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért nem lakik a barátjánál? Vagy még friss kapcsolat?
2012. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Már elég régóta együtt vannak, csak a barátja is még az anyukájánál él, és gondolom pofátlanság lenne odaköltözni és kitúrni a barátja anyukáját onnan.
2012. szept. 30. 15:01
 18/21 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátja, hogy még az anyjával él?
2012. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
28 éves.
2012. szept. 30. 15:05
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tesod téged akar mihamarabb kitúrni a lakásból.
2012. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!