Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám testvérétől vagyok...

Az apám testvérétől vagyok terhes. Ez jelenthet gondot a baba egészségében?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 21:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

hiába pontozgat itt valaki lefele, attól még annak a szerencsétlen gyereknek igenis lehet baja!!

nem kívánom a kérdezőnek, és nem 100% hogy beteg lesz, de igenis meg van rá az esély!

2. voltam

2009. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
49%

hát engem meg nem érdekel, hogy kitől terhes, a kérdésre kell válaszolni.


ő tudja miért feküdt le vele, közöm semmi hozzá.

és kimondta hogy lefeküdt vele. létezik erőszak is...

2009. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Hú, hát sajnos megvan rá az esély, hogy baja legyen. ebben az esetben teljes genetikai kivizsgálást fognak alkalmazni, ha jól tudom. ezáltal nem úszod meg az amniocentézist sem.

Remélem minden ok lesz.

2009. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez attól függ, hogy a nagybátyád, apud és te milyen géneket örököltetek, kinél mi volt a domináns, mennyire hasonlóak a génjeitek. Ezek minél jobban széthúznak annál kevesebb az esély rá, tehát ezt itt nem tudjuk neked megmondani. De van rá esély.
2009. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez még bőven vérfertőzés.
2009. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
59%

"Ez még bőven vérfertőzés."


ezt ő is tudja, ezért kérdezte meg a gyerek állapotáról...

2009. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha még nem késő, vetesd el. Jó kis kalamajkát csináltatok, ez vérfertőzés és 90 százalék esélyed van arra, hogy nem lesz egészséges a gyerek. A család mit szól hozzá?
2009. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%
Lehet,hogy a gyerekednek nem lesz maradandó károsodása,de az unokádnak már lehet.
2009. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
Hogy történt? Szabad döntés volt vagy erőszak? Valóban meg akarod tartani? Nem félsz a következményektől (egészségi, családi)? Mennyi idős a terhességed? Hogy vagy most?
2009. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek mindenkitől. Ez "kamukérdés" igazából a reakciókra voltam kiváncsi, de már megbántam hogy ilyen csúnya dolgot kérdeztem, úgy, hogy nem is igaz. Látom hogy némelyikteket felkavart a kérdésem, ezért most elnézést kérek mindenkitől, széggyelem magam.

Ez volt az első kamukérdésem és nem lesz soha többé. Hülyeség volt feltenni. Nem tudom milyen ködfátyol lepte el az agyam. Sajnálom!

2009. aug. 1. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!