Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötlet jövőképre?

Ötlet jövőképre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves srác vagyok. Végeztem az iskolával és most...szóval dolgozom. És fogalmam sincs, hogyan tovább. Mit csináljak az életemmel? Saját ház ugye kizárt ilyen árak mellett...de akkor mégis merre induljak? tanulok nyelvvizsgára meg leteszem a jogsit és utána fogalmam sincs merre induljak el...


2012. szept. 18. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát külföldön több esély van, vagy esetleg csinálj vállalkozást. Nagy meló, de ha befut, nyert ugyed van.
2012. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az anyád lehetnék korban... és jövőképem nekem sincs. Siralmas az, amit a gyerekeim előtt látok, ha maradnak.


Az első által javasolt vállalkozást nem ajánlom, mert csak gürizel mint az állat és szétadóztatnak.

2012. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél?
2012. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha abban dolgozol amit tanultál, tehát gondolom szeretsz is, akkor előrelépés a munkában. Vagy ha nem, akkor félreteszel pénzt majd irány külföld. Vagy a félretett pénzből azt tanulod, amit igazán szeretnél, akár egy jókis hobbit. Amúgy, hidd el, irigyellek, hogy "csak" ennyi a bajod...nekem még munkám sincs...
2012. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2/4 a vállalkozás csak akkor szar ha legálisan csinál mindent xD de igaz ne maradj ebbe a fertőbe ! kint sokkal jobb !!! és azon csodálkoznak hogy a fiatalság nem akar itt maradni na vajon miért ... xD (fizetésed annyira elég hogy számlák, meg kaja sokszor arra se) és akkor költözz el vegyél házat,kocsit de miből ha arra se elég, hogy éhen halj ?
2012. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!