Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj beleszólni h milyen...

Muszáj beleszólni h milyen ruhákat hordok és mit csinálok?

Figyelt kérdés

Tanárok meg szüleim mindig beleszolnak h miket veszek fel meg h viselkedek. a Rap zenét szeretem és bő ruhákat hordok, sapkát meg kendőt de van olyna amit csak azé mert a bátyámé volt aki meghalt. akarok rá hasonlítani és tisztelem mert jóember volt. sokszor levetetik a fejemről a cuccot meg elveszik mert nem iskolai viselet és a magassarku meg ilyen izék az? ugyis abba fogok járni ami nekem tetszik de nem értem h nekik ménem mind1 h mi van rajtam. engem se érdekel h ők mit hordanak. mit csináljak hogy hagyjanak?

16/F


2012. szept. 16. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy azért mert a bátyádat látják benned? Nekem ez ugrott be először. Egyébként próbáld megbeszélni velük, hogy mi az ami nem tetszik és ha úgy van próbáljatok kompromisszumot kötni.
2012. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Majd kinovod.
2012. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem ismerték őt mert örökbe fogadtak.
2012. szept. 16. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Örülj, hogy van valaki, aki "piszkál", és foglalkozik veled...

Akiknek nincsenek szülei bármit megadnának azért hogy a helyedben legyenek.

2012. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sapkát, kendőt nem illik zárt térben viselni. Munkahelyen sem tűrik majd el, szóval ne hidd, hogy a suliban szemétkednek csak veled.
2012. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
udvaron is szólnak érte.
2012. szept. 16. 19:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a bő ruhákkal lenne a gondjuk. Biztosra merem állítani, hogy a sapkát és a kendőt kifogásolják, mert az nagyon illetlen. Én úgy gondolom, ez azért a betartható szabályok közé tartozik, emiatt nem érdemes vitatkozni..
2012. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg a bátyádat látják benne. Az, hogy az udvaron mit viselsz(még ha iskolaudvaron is, abba szerintem nincsen beleszólásuk). A tanóra, az nyilván más. Meg lehet úgy csinálni a kendőt(azthiszem, hogy ne jöjjön szét, ha leveszed, csak visszateszed a fejedre. Amúgy megértelek, ha olyanom van,néha az én fejemen is van sapka(itthon tudom minek) De ha egyszer tetszik, csak én lány vagyok:). Talán ha szépen beszélnél a szüleiddel, hogy ne bántsanak, ők is voltak fiatalok, pl apukám korában, ilyen fura haj volt a divat, meg ilyenek,pl trapézgatya. És ez nagyon szép, hogy tiszteled a bátyádat.

Én is rap zenéket hallgatok,ezeken nőttem fel úgymond

2012. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A terembe azért vedd le szerintem, nehogy baj legyen belőle, de az udvaron, nem értem, miért lenne baj, ennyi erővel, télen, ha nagyon hideg van, és kimész szünetbe is levetetik, hogy megfázzon a fejed? Neked ez a stílusod, ezt kell elfogadni.Órán ne legyen rajtad, ha szünetben rajtad van, azért meg nem kéne, hogy szóljanak(max akkor lemész az udvarra) De beszéld meg velük, mondd el nekik is, hogy a bátyád emléke miatt van ez az egész.
2012. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
vannak olyanok akik nem szólnak sehol a sapka miatt szinte észre se veszik de a többi meg azt keresi hogy mikor miért köthet belém.
2012. szept. 16. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!