Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál arra ha a...

Hogy reagálnál arra ha a férjed ezt mondaná? "néha megrettenek attól hogy olyan vagy mint egy őrmester"

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy van egy lányunk.Szülés előtt úgy képzeltem hogy én leszek az engedékeny anyuka a férjem meg a szigorú apuka(ezt ő is igy érezte).Hamar rá kellet jönnöm hogy szó sincs erről mert mindent ráhagy "rám nézett a szép bociszemeivel"ezzel takarózik.

Szigorúan nevelem a lányom,és a párom szerint van egy olyan hangszinem amitől őt a hideg kirázza,azt mondja katonaságnál beszéltek vele igy.

Nyilván ő ezt az oldalamat nem ismerheti hisz ő nem a gyerekem,őt nem kellet nevelnem,pluszban nem vagyok egy határozott nagyhangú ember.

Nagyon rosszul érintett hogy ezt mondta,és bár elismeri hogy hatásos és tudja hogy ez kell ,akkor is fáj ez a kijelentése.



2012. szept. 7. 10:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó,sajnálom hogy ilyen a kapcsolatod anyukáddal.Nem nézem le a gyerekem csak mert ő kicsi(2,5éves)nagyon sokmindent megbeszélünk,először mindig szépen megkérem a dolgokra de ha nem használ muszály keményebbnek lennem.

Soha nem orditok,rám anyu mindig ordibált,na az nem sokat ért.

Egyszerűen a tündibündi bogaram,léci léci nem jött be,ki kellet próbálnom mást is,és ez használ.Ha valamire mély hangsúllyal azt mondom hogy ezt most nem,akkor tudja hogy komolyan gondolom,és nem viccelek.

2012. szept. 7. 14:00
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Ha a barátnője vagy a gyerekednek az már baj. A kortársai közül kell barátot talánia - ahogyan neked is azt kellene tenned.


Én a helyedben megköszönném a férjemnek a figyelmeztetést és a jó tanácsot, és elgondolkododnék azon, amit mondott. Ha helytállónak tartanám a kritikáját, akkor változtatnék.


Azon gondolkodj el először, hogy miért fáj a kijelentése. Általában ami fáj, ott van a baj.

2012. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
no igen, valamiért csak feltetted ezt a kérdést, még ha most úgy is állsz hozzá, h te mindent jól csinálsz és itt csak valami félreértés lehet...
2012. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
hogy regálnék? sehogy. ilyen vagyok. tudom. ez van, így legalább megvan itthon a kellő fegyelem, és nem lesznek "anyuci szégyenei" a gyerekeimből...
2012. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt te nem tudhatod. Nálunk olyan fegyelem volt, hogy hujuj! aztán kiszabadultunk, nem volt többé semmilyen eszköze amivel fenyegethet, amit addig kényszerből csináltunk azt se kellett tovább, belső motivációnk nem alakult ki semmire, mert mindig kívülről jött a nyomás, és anyuci szégyeneiként végeztük, ő meg csak néz, hogy hát de nem érti, ő olyan jól megnevelt.
2012. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!