Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A börtönben az elítéltek...

A börtönben az elítéltek találkozhatnak a házastársukkal?

Figyelt kérdés
és ha találkozhatnak, akkor pl csókolózhatnak, szertetkezhetnek?? ha igen, hogyan, ha nem, miért nem? oké hogy szabadságvesztésre ítélnek, de szexelvonásra is?
2012. szept. 4. 21:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Van hitvesi látogatás, azt hiszem. Egyszer volt róla szó a tv.-ben
2012. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

Magyarországon nincs ilyen,havonta egyszer egy órára fogadhat látogatót,az elítélt,csoportos beszélő van.

Szexre nincs lehetőség.

2012. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
de miért?
2012. szept. 4. 21:31
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Mert büntetésben vannak azért...
2012. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Illetve létezik még ún. családi beszélő is, a csoportos beszélővel párhuzamosan zajlik, üvegfalú szobában, itt tud a gyerekével/gyerekeivel is találkozni a fogvatartott. De szex nincs.
2012. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert a büntetés lényege ez: megvonni a bűnözőktől a szabadságukat. Ez azzal jár, hogy le kell mondaniuk az addigi életvitelükről, a karrierjükről, szeretteikkel való kapcsolattartásról. És mindezt miért? Azért, mert olyat tettek, amiről pontosan tudták, hogy bűn, mégis megtették. Felnőtt, beszámítható emberek, akik a saját szabad akaratukkal a rossz utat választották, a büntetésük tehát jogos.
2012. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Én voltam sulival a Tiszalöki börtönben,(jogot tanulok)és ott van kialakítva olyan szoba ahol együtt lehetnének,de nem használják,pont azért mert börtön és nem bordély ház!
2012. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
47%
Szóval mégiscsak befelé készülsz! Sajnálom, de ez van!
2012. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
A börtönben a gyengébb rabot kinevezik házastársnak.
2012. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
arra való a börtön, hogy ott üljön és gondolkodjon, és ami a legfontosabb, addig se okozzon kárt a társadalomnak. de ha van egy házastársa pl, nem értem miért nem látogathatja meg... testileg is. a szexelvonás pont hogy deviáns viselkedést eredményez. nem értem, hogy ha valaki cigi függő, akkor kap cigit, ha szexfüggő, és van is egy barátnője, akkor miért nem csinálhatják.
2012. szept. 4. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!