Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire biztok a párotokba...

Ti mennyire biztok a párotokban/emberekben?

Figyelt kérdés

nem tudom mi van velem egyszerűen lassan már mindenkitől félek mert annyi rossz dolog történik MO-on.

pl.:hogy megöli a feleségét a férj vagy fordítva.

meg hogy sok embert megerőszakolnak és elrabolnak.

most mi van velem nem voltam ilyen egyszerűen már ismerkedni sem szeretek,meg egyedül lenni valakivel,stb...

Nem tudom miért van ez,de így érzek:(

most ha én valakit választok akkor honnan tudjam hogy soha az életben nem fog bekatanni és ilyen dolgokat művelni?

ti hogyan biztok meg az emberekben?



2012. szept. 4. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, én sem igazán bízom az emberekben, de attól még lehet ismerkedni.
2012. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
szerintem pánikbeteg vagy, túlságosan szorongsz. a páromban maximálisan megbízom. az ismerőseimről tudom, h mit várhatok, hiszen ismerem őket a hibáikkal, személyiségjegyeikkel együtt. ott van tehát bizalom, de eltérő mértékű. idegenekkel én is óvatos vagyok, egészséges mértékben.
2012. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát ezt sose lehet tudni.

Bár mikor mondják a hírekben ezeket a szörnyű híreket akkor sokszor pszichológus is véleményt mond a dologról és szinte mindig azt nyilatkozzák, hogy igenis vannak jelek.

A szomszédok nyilatkozata, hogy rendes emberek voltak, nem gondolták volna stb, nem releváns.


Persze sok családtagnak, férjnek, feleségnek vagy nem tűnnek fel ezek a jelek vagy nem is akarják őket észrevenni.


Ismerkedni mindig kockázatos, de boltba menni is és a villamosra várakozni is. Nem szabad félelemben élni, mert elszalad melletted az élet.

2012. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha a túl sok hírt olvasol, nézel a tévében, előbb-utóbb tényleg úgy tűnik, mintha egy élhetetlen ország/világ lenne. Szerintem egyáltalán nem ilyen rossz a helyzet.
2012. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az évek során a sok csalódás után óvatosabb vagyok,de ennek elleénre nyitott a világra és a dolgokra.Talán megtanultam már leszűrni hogy ki az akinek hiehetek és ki az aki hazudik,egy előnyöm van hogy jók a megérzéseim és mindig bejönnek egy ember kapcsán és elég hamar letudom szűrni hogy ki az akiben megbízhatok.Persze 100% ra soha senkiben nem szabad!Nekem ez a véleményem hogy meg kell találni az arany közép útat.Én személy szerint nem nézek tv-t már 5 éve,és sokkal nyugodtabb az életem azóta.Nem mellesleg a tv sok dolgot felfúj és ferdítve közli.
2012. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már senkiben nem bízom meg fenntartások nélkül.
2012. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok és mély sebet kaptam "szeretett" embertársaimtól, kezdve a szüleimmel. A válaszom ebből következően nyílvánvaló: soha, sehol, senkiben, semmikor nem bízom, pláne nem feltétel nélkül.


Úgy vagyok vele, mint Agatha Christie Miss Marple-ja: minden emberről alapból feltételezi a rosszat, és szinte mindig igaza van.

2012. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
49%
Dr House szerint: "Mindenki hazudik"
2012. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Páromban 100%-osan bízok, ahogy a legjobb barátnőmben is, mindenki mást fenntartással kezelek.

24/N

2012. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Férjemben és szüleimben 100%-ban megbízom. A többiekben már sokkal kevésbé :D Meg kell válogatni, kiben bízik meg az ember, sajnos.
2012. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!