Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki elfogad...

Gold Touch kérdése:

Van olyan lány aki elfogad egy 4 hónapos kis lányt, és nem rémül meg attól ha felajánlom hogy költözzünk össze? Én nem találok ilyen lányt

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 08:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De jó lenne ha a pasim legalább gyermeket akarna.. De sosem lehet :( Pedig én annyira szeretnék, még akkor is ha vérszerint nem is az enyém! Remélem minden helyre jön :)
2012. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na igen sejtettem hogy ez lehet a gond. Az anyuka veszélyes a gyerekre,és a felügyeletem nélkül nem lehet rábízni.(ez komoly) Így nem tudok dolgozni,a szüleim meg nem tudnak segíteni. És igazából nem anya pótlót keresek csak olyan lányt akivel egyből a mély vízbe kell ugrani. és akkor valószínűleg ettől ijednek meg. Azért köszönöm mindenkinek a választ.
2012. szept. 5. 09:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Baba ide vagy oda, nagyon nehezen fogsz olyan nőt találni, aki rögtön a mély vízbe ugrik.. én nem is tudom, hogy csinálnak-e ilyet a nők. Megértem, hogy a kislány mellett nincs nagyon időd randizgatni vinni egy nőt, de ha a megfelelő korosztályban keresgélsz, nem hiszem, hogy probléma lehet egy nőnek a kislány. Semmiképp se hallgasd el, de ne is azzal indíts, hogy az anyukájára nem lehet számítani, mert menekülni fog..
2012. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

olyat szerintem nem fogsz találni, aki egyből összeköltözést akar, de olyat lehet, aki elfogad a gyerekeddel. van rá időd, a gyerek úgyse emlékszik arra, ami ilyen pici korában történik, szóval tud majd igazi anyjaként tekinteni a párodra :)

a vér szerinti anyja alkesz, vagy hogy érted, hogy veszélyes? semmi remény rendbehozni a kapcsolatot? hány éves vagy?

2012. szept. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!