Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon milyen módon érhetném,...

Vajon milyen módon érhetném, és egyben szoktathatnám le apumat erről a fajta stílusáról, és hogy békülhetnék ki vele?

Figyelt kérdés
Szerdán apum délután hazaérkezett és mivel fáj nagyon a keze mivel csomó van benne, és mivel szobafestő és hozta haza a cuccost futón , és segítenem kellett volna neki.Haza ért a kocsiban én fent voltam az emeleti szobámban és nem hallottam amikor hazaérkezett ,nos édesapám eléggé hisztis, és haragos faja. Ezért rögtön elkezdett dúlni-fúlni szitkozódni ,hogy én milyen semmire kellő gyerek vagyok. Én azt sem tudtam,hogy segítenem kell neki, meg nem vettem észre ,hogy hazaérkezett ,és nekem meg nincsenek mentális képességeim,hogy kitaláljam mit szeretne. Vajon milyen módon érhetném,és egyben szoktathatnám le apumat erről a fajta stílusáról, és hogy békülhetnék ki vele? (Elnézést a hosszú szövegért csak eléggé hosszú a történet, köszönöm annak aki elolvasta!)
2012. aug. 31. 22:27
 1/5 anonim válasza:
23%
hát mondjuk segítenél neki mindig amikor szól és szót fogadnál, akkor meglátod nem lesz ilyen haragos majd. : )
2012. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
persze ebbe a szituba nem voltál hibás de amikor ott vagy vele kérdezd meg többször is h miben segithetnél ha még igy is ilyen a stilusa akkor ö ilyen de ettöl még szerethető nem tudsz mit kezdeni az enyém is pont ilyen volt, de mindig probálj vele szépen beszélni mert lehet h jobb lesz de rosszab biztos nem
2012. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... vagy lesben állsz, és mindig mikor látod hogy valamiben lehet segíteni ugrassz, vagy megpróbálod egy nyugodt pillanatában megbeszélni vele, hogy szóljon ilyenkor mert te akarnál segíteni, de nem fogod az ajtóban lesni mikor ér haza. A másodikat gondolom próbáltad, az első meg egyébként tök sz*r, tudom mert azt meg én próbáltam... sajnos a stílusát nem igazán lehet megváltoztatni az embereknek.
2012. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám nem is szól, h segíteni kéne... és ha nem jövök rá magamról, akkor hisztizik... legutóbb pl felhívta anyut telefonon (nem volt itthon), h mennyire mihaszna vagyok, mert nem segítek neki... én a szobában, ő az udvaron... honnan tudjam, h pont kellek neki? 45 éves férfi, nem fog változni, így kell elfogadni, ajánlom neked is, kedves kérdező!
2012. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden tisztelt válaszolónak az válaszát, elgondolkoztam mindegyik válasz után! Arra jutottam ,hogy elbeszélgetek apával és elnézést kérek tőle,hogy nem segítettem rögtön, de máskor legyen szíves szólni,ha segítség kell ,mert én szívesen segítek,de ha nem szól, akkor nem veszem észre legtöbbször . Köszönöm ,ha legalább ezerszer leírnám akkor se tudnám leírni nagy mértékű tiszteletem és köszönetem önöknek,egyébként 15 / F vagyok apum meg 37 :) ide meg már nem írom ,hogy : F ,mert logikus :) Köszönöm,hálás vagyok! :)
2012. aug. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!