Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsuk meg a szerelemb...

Hogyan tartsuk meg a szerelemben, házasságban a tüzet? Mik a férfiak titkolt vágyaik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a legfontosabb,hogy ne csak a férfi eltitkolt vágyait kell figyelembe venni,hanem a nőét is.Az ember párkapcsolatát feldobja ha este összebújva elmondja másiknak,hogy mit szeretne:). Én nő vagyok és már több éve együtt élünk a párommal. Körülöttünk több párnál láttam,hogy a pasi pont azért "unt bele" a kapcsolatba mert a nő teljesen feláldozta magát érte. Igenis egy nőnek éreztetnie kell,hogy ő a nő és a pasi igyekezzen vigyázni rá, kedveskesni neki. Perzse a nőnek is kell a pasit,de soha nem szabad elfelejteni,hogy egy kapcsolat kölcsönös dolog.
2009. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne változz meg, simogasd, dédelgesd , becézd , dicsérd ezután is, néha öltözz fel neki szexin, várd vacsorával, legyél kedves. A férfiak, nem pluszt akarnak, csak azt a nőt akit elvettek.
2009. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Maradj nő. legyen benned titokzatosság, még akkor is, ha évek óta vagytok együtt. Éreztesd vele, hogy Te még mindig az a nő vagy, akiért egykoron harcolnia kellett.

Add meg neki a szeretetet és a gondoskodást. Tudasd Vele a saját vágyaidat is, hogy érezze tennie kell valamit.

Persze mindez csak úgy működik, ha erőlködés nélkül, tudat alatt irányítod Őt.

2009. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!