Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni, legaláb...

Hogyan lehet megtudni, legalább az országot, hogy hol vannak, élnek-e egyáltalán a fiam, és akkor még csak menyasszonya?

Figyelt kérdés

(Lehet, hogy már unokám is lett azóta?, ezt biztosan nem innen szeretném megtudni!)Angolosan távoztak, senkinek nem szóltak.Kintről jött egy e-mail:2011.dec.2án:"Kül-földre mentünk új életet kezdeni" A szívem szakadt meg akkor...Vagy ezt már sosem tudom meg?:( Az ismerősök elájultak, miután tudomást szereztek erről, hiszen ritka jó volt a kapcsolat a fiammal...Nekem felfoghatatlan, mindent kiirtott belőlem..csak úgy vagyok..kővé váltan..

Köszönöm, ha valaki válaszol!



2012. aug. 30. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Vöröskeresztet próbáld meg, van valami halvány sejtésed, h melyik ország lehet? Mondjuk ha angolul beszéltek jól, biztos nem mentek Svájcba. Ha nagyjából be tudod lőni, vannak fórumok kinti magyaroknak országonként, kérdezősködhetsz, hátha...

Iwiw, Facebook? Kerested ott őket?

2012. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

válaszoltál az emailre és semmi válasz?


megvan még az az email?


ha van olyan ismerősöd, aki kicsit jobban ért hozzá, akkor az emailnek az informatikai adataiból meg lehet állapítani, milyen IP-címről jött a levél, azaz abban segíthet, hogy azt milyen országból küldték.


kezd el kerestetni, a rendőrök visszakereshetik, hogy repülővel vagy kocsival mentek és lehet, hogy előbbre jutnak.


tagjai közösségi oldalnak? Facebook, iwwiw, stb, aktívak ott? vagy már december óta oda se tesznek fel semmit?


nem értem miért vártál ennyi időt, ilyenkor az idő ellenünk dolgozik...


A lány szüleinél voltál már? ők se tudnak semmit?

A fiad barátai (nem a te ismerőseid)?


Nem voltak kétes üzelmei a fiadnak, ami miatt gyorsan kellett titokban elmennie?

vagy valaha akart titkos ügynök lenni?

2012. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem ez furcsa.


Lassan 1 éve ezt az emailt találod a fiadtól. Ritka jó a kapcsolatotok. Miért nem kerestetted? Miért nem mentél a rendőrségre? Nekem biztos az lett volna az első gondolatom, hogy mi van, ha nem önszántából írta ezt az e-mailt, hiszen ha "ritka jó" a kapcsolatunk, akkor miért nem avatott be? Miért nem köszönt el?


Ami még eszembe jutott: lehet, hogy mégsem volt olyan ritka jó az a kapcsolat. Mert ok nélkül gyerek ilyet nem csinál, főleg ha "ritka jó" minden...

2012. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

A Vöröskeresztnél próbálkozhatsz ugyan, de minek?


Ha valóban olyan ritka jó vola kapcsolat a fiad és közted - amit erősen kétlek, inkább csak te képzelted be ezt magadnak -, akkor egy fiú nem tenne ilyet az anyjával, sem az apjával, sem senkivel, akit igazán szeret. Írna képeslapot, levelet, e-mailt, telefonálna. Legalább annyit, hogy él és virul, köszöni jól van, csók a családnak.


Angolosan lelépni az szokott, akinek nagyon elege van mindenből, ahol és akikkel él, és nincs ereje vagy lehetősége arra, hogy egyesen közölje, hogy mit akar.

Ha kinn is maradt, él és virul, akkor ereje van, de lehetősége nem volt (értem ez alatt, hogy a munkahelyén hallgatnia kellett a terveiről, különben csúnyán ráfázott volna, ill. előtted is hallagtni kellett mindenről, mert esetleg csúnya veszedéseknek, durva hisztiknek nézett volna elébe).


Ezek csak tippek az általános tapasztalatból. Nem tudhatom, hogy mi van a történet mögött, mert pár mondnatból nem lehet semmit pontosan tudni.

Az is lehet, hogy már régen nem élnek. Benne van a pakliban.


Egy biztos: ha ők nem keresnek téged, akkor nincs szükségük rád. Tehát talán jobb volna őket békén hagyni - akár van unokád, akár nincsen.

2012. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nincs ertelme keresni! Fogadd el a fiad donteset, szomoru, hogy igy elment, de ha nem keres, ne zavard, mivel nem tudhatod, hogy miert dontott igy! TE ugy erzed, hogy semmi problema nem volt, de a fiad nem biztos, hogy hasonloan erezz,

valami lelki serelem erhette, amirol nem beszelt, de nem is dolgozta fel. Tobb szulot hagynak igy el a felnott gyermekei, szemelyesen tapasztaltam ezt, s az esetek tobbsege hasonlo a tiedhez.

2012. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egy anya nem ülhet ölbe tett kézzel, hiszen egyáltalán nem biztos, hogy a fiatalokkal nem történt-e valami.


Ha meg mondjuk olyan munkája lett, ami miatt az itthon maradtaknak jobb, ha semmit se tudnak, az meg nem jelenti azt, hogy nem szeretik Anyukát.


szóval én próbálkoznék:)

2012. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem egy ilyen email olvasása után az jutott volna eszembe, hogy valami nagy baj történt.Email kinyomtat, és futás a rendőrségre. Nem vártam volna tán egy órát sem. Egy párszavas email semmit sem jelent.Milyen címről jött? Válaszoltál neki?

Az én kapcsolatom valóban jó a fiammal, 100 %, hogy önként ilyet nem tenne.

2012. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Én rögtön mentem volna a rendőrségre, mert lehet, hogy elrabolták és kényszer alatt írta a levelet.
2012. aug. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!