Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megtudni?

Hogyan lehetne megtudni?

Figyelt kérdés
Azt gondolom engem elcseréltek még baba koromban a kórházban.Vajon utána lehet ennek járni, és hogyan kezdjek hozzá?
2011. okt. 11. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Miből gondolod? Valami konkrét oka van, vagy csupán nem tetszik a család, és szeretnéd, ha igy lenne. Esetleg nagyon külömbözől tőlük?
2011. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hihi! Engem is elcseréltek, de ott rögtön ki is derült, mert lány helyett fiút adtak anyunak:)

Amúgy nem hiszem, hogy cserélnek el gyerekeket, mert a születés után röggtön kapnak azonosító karszalagot amit csak akkor vesznek le, ha hazaadják a gyereket. Ha gondod van a családoddal, próbáld megoldani.

Utánajárni nem tudsz sehogy, mert ha össze is cseréltek, az a cimkézésnél volt, tehát nincs erről semmi adat. Ilyen csak a szappanoperáknál van.

2011. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
DNS teszt.
2011. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs baj a családommal. csak olyat képzelj el: egy nyúlcsaládba születik egy kis róka. kijövünk nem gáz, csak amikor megszült anya jó régen volt és egyik rokonom ment haza a többieknek a hírrel, hogy : megszült xy és fia van.amikor haza mentünk már lány volt(am).testi és gondolkodásbeli egyezés sincs senkivel. alacsonykák közt egy jegenye, szőkék közt egy fekete, konzervatívak közt egy lázadó. kb ezzel jellemezném de am jól kijövünk.
2011. okt. 11. 10:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen laborok, ahol ilyenekkel foglalkoznak. De biztosan akarod tudni?

Anyukád mit mond? Neki szülés után mit mondtak, fia van vagy lánya? Amikor kibújtál.

2011. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fiúbol lány?De azt hogy nem vették észre?Ezt nem értem....
2011. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg ha anyukád v apukád felmenői közt volt fekete hajú,simán örökölhetted pl nagyszülőktől,dédszülőktől!
2011. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a szüleid
2011. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dns vizsgálat.
2011. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ha durván 20 évnél idősebb a kérdező, akkor elárulom: akkor még nem lehetett tudni, milyen nemű lesz a baba, csak amikor már megszületett.

Kérdezzétek meg szüleiteket, de nekem is volt tervben fiú és lány név is, épp ezért!

2011. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!